Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Koronawirus. Zmarły dwie osoby. Brak nowych przypadków na Podkarpaciu

Dodano: 18.05.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W weekend w województwie podkarpackim potwierdzono tylko 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Niestety dwie kolejne osoby zmarły.
 

W porannym poniedziałkowym komunikacie Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym województwie. Z kolei w weekend zanotowano tylko jeden przypadek, chodzi o starszego mężczyznę z powiatu tarnobrzeskiego, który przebywa w izolacji. Do tej pory na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 374 przypadki.
 
Niestety, w szpitalu w Łańcucie zmarły dwie kolejne osoby zakażone koronawirusem. To starsza kobieta z powiatu kolbuszowskiego oraz starszy mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego. Łącznie w naszym województwie z powodu Covid-19 zmarło 33 osoby. 292 osoby wyzdrowiało.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Podkarpacie

Bieszczadzkie żubry cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

PODKARPACIE. W tym roku na spotkanie z bieszczadzkimi żubrami wybrało się 204 tys. osób.

Podkarpacie

Otwarto obwodnice Kolbuszowej

PODKARPACIE. Oficjalne otwarcie obwodnicy odbyło się 6 grudnia.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem uderzyła w tył jadacego przed nią samochodu marki renault master.

Podkarpacie

Od 6 grudnia obowiązkowa „jazda na suwak” i „korytarz życia”

PODKARPACIE, POLSKA. 6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące „korytarza życia” oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego – tzw. jazdy na suwak.

Podkarpacie

Andrzej Duda odwiedzi Podkarpacie. Prezydent RP złoży wizytę w Brzozowie i Dubiecku

PODKARPACIE. 9 grudnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi województwo podkarpackie.

Reklama