Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu

Dodano: 08.05.2024 r.

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie
PODKARACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano, tuż po godz. 4:00 na drodze powiatowej w miejscowości Wara, w powiecie brzozowskim. Osobowa mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu, 16-letni pasażer trafił do szpitala. Policja ustala, kto kierował pojazdem.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, ustali wstępnie, że kierujący mazdą, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.

18-letni mężczyzna zginął na miejscu. W samochodzie jechał jeszcze 16-letni chłopak, który doznał poważnych obrażeń. Trafił on do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku oraz to, kto kierował samochodem.

Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Kierowcy kierowani byli na objazdy.

 
Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W długi weekend więcej policjantów na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci już dziś rozpoczęli wzmożone działania w związku z długim weekendem.

Podkarpacie

Perony na stacji Ropczyce zostaną przebudowane

PODKARPACIE. Dzięki przebudowie stacja zyska lepszą funkcjonalność. 

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Lada dzień rozpocznie się budowa nowych przystanków na linii z Rzeszowa do Dębicy i Przeworska oraz z Rzeszowa w stronę Kolbuszowej.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 60 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W czwartek  podkarpaccy strażacy odnotowali ponad 60 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad województwem podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 60 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia.

Podkarpacie

Uwaga! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W środę, 8 czerwca 2022 r. na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Wypadek motoszybowca w Górkach. Jedna osoba nie żyje

PODKARPACIE. W Górkach rozbił się motoszybowiec z dwoma mężczyznami na pokładzie. Jeden z nich, w stanie ciężkim, został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Drugi poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Tragedia nad wodą. 45-latek poślizgnął się i wpadł do rzeki. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 22:00 w Straszęcinie w powiecie dębickim.

Reklama