Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Medyka. Bus uderzył w naczepę ciężarówki, zginęły dwie osoby

Dodano: /

fot. KMP w Przemyślu
fot. KMP w Przemyślu

PODKARPCIE. W nocy ze środy na czwartek na DK28 w Medyce, bus przewożący 7 pasażerów uderzył w samochód ciężarowy. W wypadku zginęły dwie osoby.

Informacja o wypadku wpłynęła do dyżurnego komendy policji w Przemyślu około godz. 4:00. Na miejsce zdarzenia skierowano służby ratownicze.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca busa marki Fiat z nieznanego powodu najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego stojącego na jezdni. Busem podróżowało siedmioro obywateli Ukrainy. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej i trafiły do szpitala. Niestety życia dwóch kolejnych - 45-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny, nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności, które pomogą ustalić szczegółowe przyczyny tego tragicznego zdarzenia.


Źródło: KMP w Przemyślu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Będzie ślisko! IMGW ostrzega przed opadami marznącymi i gołoledzią na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z marznącymi opadami powodującymi gołoledź. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Od stycznia zmiany w rozkładach jazdy pociągów Polregio. 13 par kursów do Jasionki

RZESZÓW. Spółka Polregio przedstawiła nowy rozkład jazdy pociągów na 2024 r. Jedną z nowości będzie zwiększenie z 12 do 13 par kursów z Rzeszowa do Jasionki.

Podkarpacie

Potrącił 16-letnią pieszą, miał 1,5 promila alkoholu

KROSNO. 39-letni kierowca opla, potrącił przechodzącą przez jezdnię 16-latkę. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Okazało się, że 39-latek był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego około 1,5 promila.

Podkarpacie

Gdzie pośmigasz na nartach na Podkarpaciu? Sprawdź, które stoki już działają

PODKARPACIE. Od 1 grudnia czynny jest już Ośrodek Sportów Zimowych Kiczera Ski w Puławach. Dzisiaj sezon rozpoczyna również wyciąg narciarski Pod Dziedzicem w Gogołowie, a w weekend dołączą do nich: Wańkowa, Arłamów, Gromadzyń...

Podkarpacie

Wniosek o zezwolenie na budowę przygranicznego odcinka S19

RZESZÓW. GDDKiA złożyła do Wojewody Podkarpackiego wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dotyczący drogi ekspresowej S19 na odcinku Dukla – Barwinek.

Podkarpacie

Obfite opady śniegu na Podkarpaciu. Ponad 280 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Pełne ręce roboty mieli podkarpaccy strażacy w miniony weekend. Odnotowano 286 interwencji dotyczących usuwania skutków obfitych opadów śniegu.

Podkarpacie

Wypadek szkolnego busa w powiecie mieleckim. 4 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Dziś rano w powiecie mieleckim, bus przewożący uczniów wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Cztery osoby trafiły do szpitala na badania.

Podkarpacie

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. 6 osób rannych, w tym dzieci

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. Służby pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Księżomost w Sędziszowie Małopolskim. W zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, rannych zostało cześć osób, w tym czworo dzieci.

Reklama