Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Miał być przesłuchiwany przez policje. Był pijany i na komendę dotarł własnym samochodem

Dodano:

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
LESKO.  Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie 40-latek z Leska, który wczoraj przyjechał na przesłuchanie do leskiej komendy. Policyjne kamery zarejestrowały mężczyznę kiedy kierował samochodem. Chwilę potem badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj około południa, do leskiej komendy zgłosił się 40-letni mieszkaniec Leska. Mężczyzna miał być przesłuchany. Policjanci, którzy brali udział w czynnościach, wyczuli od niego alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze odstąpili od dalszych czynności i wyznaczyli mu inny termin do stawiennictwa.

Mundurowi podejrzewali, że nietrzeźwy mężczyzna przyjechał do komendy swoim samochodem. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Mężczyzna oświadczył, że samochód zaparkował na przed komendą.

Policjanci sprawdzili zapis monitoringu, który zarejestrował moment, kiedy mężczyzna wjeżdża mercedesem na policyjny parking. 40-latek wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Lesko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 17 nowych zakażeń, 14 osób wyzdrowiało [7.07.2020]

PODKARPACIE. Zgodnie z najnowszym komunikatem Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 14 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

#CzasNaPodkarpackie. Rusza nowa akcja promocyjna województwa podkarpackiego

PODKARPACIE. Kilkadziesiąt instytucji kultury oraz firm z branży turystycznej weźmie udział w akcji, która ma na celu promocję regionalnych atrakcji turystycznych.

Podkarpacie

300 zł wyprawki dla uczniów

RZESZÓW. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej rozpocznie wypłacanie uczniom wyprawki szkolnej na przyszły rok. Świadczenie z programu „Dobry start” przysługuje raz w roku dla dzieci, które nie ukończyły 20 lat.

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku podpisania umowy na budowę S19 Rzeszów Południe - Babica

Postępowanie przetargowe na zaprojektowanie i budowę odcinka S19 Rzeszów Południe – Babica przeszło pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Jedziesz na wakacje? Sprawdź listę utrudnień na drogach krajowych Podkarpacia

Rzeszowski Oddział GDDKiA opublikował listę największych utrudnień, jakie będą występować w okresie wakacyjnym na drogach krajowych Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne 3 osoby [6.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 774 przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Awaryjne lądowanie na prywatnej posesji. Samolot uderzył w garaż

PODKARPACIE. Mały samolot z powodu awarii wylądował na prywatnej posesji, uderzył w garaż i uszkodził zaparkowany samochód. 69-letni pilot wyszedł o własnych siłach.

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Reklama