Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Muzeum-Zamek w Łańcucie będzie nieczynny przez około dwa miesiące

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
ŁAŃCUT. Sezon turystyczny w Muzeum-Zamek w Łańcucie dobiega końca. Odwiedzający, w okresie zimowym, będą mogli zobaczyć jedynie Storczykarnie.

1 grudnia w Muzeum-Zamek w Łańcucie kończy się sezon turystyczny. W grudniu i styczniu ekspozycje muzealne – zgodnie z wieloletnią tradycją - pozostają zamknięte dla zwiedzających.

Dwa zimowe miesiące to czas intensywnych porządków, polegających m.in. na: konserwacji, woskowaniu i froterowaniu podłóg, czyszczeniu żyrandoli czy odkurzaniu sprzętów.

Są to rutynowe prace, prowadzone po każdym, długim i pracowitym sezonie letnim. Czynimy to, aby należycie przygotować wszystkie sale ekspozycyjne do nowego sezonu, który rozpoczniemy z dniem 1 lutego 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że przez cały rok dostępna do odwiedzenia będzie Storczykarnia. Ekspozycja jest czynna od wtorku do niedzieli.
Źródło: Muzeum-Zamek w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zwłoki mężczyzny w zaparkowanym samochodzie

MIELEC. Przy ulicy Biernackiego, w zaparkowanym samochodzie, ujawniono ciało 64-letniego mieszkańca Mielca. Zwłoki były w stanie rozkładu. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Podkarpacie

7 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [22.06.2021]

PODKARPACIE.  7 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym komunikacie. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Dziś na Podkarpaciu burze z gradem

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa podkarpackiego, w związku z prognozowanymi burzami.

Podkarpacie

33-latek pierwszą ofiarą wody w tym sezonie na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 33-letni mężczyzna utonął w zalewie w Wojkowie. Obowiązuje tam zakaz kąpieli. To pierwsza ofiara wody na Podkarpaciu w tym sezonie letnim.

Podkarpacie

Dachowanie w Dzierdziówce. Nie żyje 48-latek

PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę, w Dzierdziówce. W zdarzeniu śmierć poniósł 48-letni kierowca peugeota.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [17.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 11 osób.

Podkarpacie

7 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [16.06.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Reklama