Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Na autostradzie A4 pasażerski mercedes uderzył w fotel wypoczynkowy

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci interweniowali w związku z niecodziennym zdarzeniem, do którego doszło w piątek w nocy, na autostradzie A4. Pasażerski Mercedes najechał na leżący na jezdni fotel wypoczynkowy. Na szczęście kierującemu, ani pasażerom nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku autostrady w miejscowości Białobrzegi. Jak ustalili policjanci w kierunku Przeworska, pasażerskim mercedesem podróżowało dziewięciu obywateli Mołdawii.

W pewnym momencie kierowca zauważył leżący na jezdni przedmiot. Pomimo hamowania samochód uderzył w przeszkodę, którą okazał się fotel wypoczynkowy. Na szczęście, żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Okazało się jednak, że nie była to jedyna przeszkoda, która tego dnia znalazła się na autostradzie. Kilometr dalej pracownicy obsługi autostrady zabezpieczyli kolejny fotel. Oba meble najprawdopodobniej wypadły z transportującego je pojazdu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie tarnobrzeskim. Nie żyje 19-latek

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w niedzielę w Jamnicy, w powiecie tarnobrzeskim.

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. Pierwsze pociągi już na trasach

PODKARPACIE. 1 stycznia 2021 roku ruszyły pierwsze kursy pociągów w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Wartość całego projektu to ponad 700 mln zł.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [4.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport, dotyczący zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Traktor przygniótł 43-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę w miejscowości Dzwonowa. 43-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor, którym kierował.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [31.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 284 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 17 osób, z których 16 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Straż Graniczna na Podkarpaciu ma nowe Hondy i Jeepy

PODKARPACIE. Do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej trafiły nowe pojazdy. Nowoczesne motocykle marki Honda oraz terenowe Jeepy będą służyły do ochrony granicy państwowej.

Podkarpacie

Nowe miasto na mapie Podkarpacia

PODKARPACIE. Od 1 stycznia 2021 r. 10 miejscowości w Polsce zyska status miasta. Jedną z nich będzie leżące na Pogórzu Dynowskim Dubiecko.

Podkarpacie

Kolejna inwestycja drogowa na Podkarpaciu oddana do użytku

PODKARPACIE. Dziś oficjalnie otwarto obwodnicę Dynowa.

Reklama