Rzeszów - Piątek, 28.11.2025
Reklama

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

Dodano: 13.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Stalowej Woli
fot. KPP w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń stalowowolskich policjantów, najprawdopodobniej podczas gwałtownego hamowania pojazdu ciężarowego, który ciągnął cysterny, jedna z nich, znajdująca się na przyczepie, przewróciła się na bok.

Z przewróconego pojazdu wycieka paliwo. Trwa przepompowywanie zawartość cysterny. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policjanci sterują ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16:00.

Wyznaczono objazd starodrożem DK77 poprzez ulice Energetyków w Stalowej Woli oraz ul. Sandomierską w Nisku.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Potrącenie 18-letniej pieszej w Łańcucie

ŁAŃCUT. 18-letnia mieszkanka gminy Markowa został potrącona przez samochód osobowy. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [10.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 349 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiały 523 osoby. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.
Nowe zakażenia wg powiatów:

Podkarpacie

Pożar mieszkania w Przemyślu. Ewakuowano 15 osób

PRZEMYŚL. W kamienicy przy ul. Smolki w Przemyślu, doszło do pożaru. Konieczna była ewakuacja kilkunastu mieszkańców budynku.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 62-letniego mężczyzny

PODKARPACIE. 62-letni mężczyzna został potrącony przez kierującego fordem mondeo. Niestety, pomimo reanimacji pieszy zmarł na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.01.2022]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 561 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 557 osób wyzdrowiało. Zmarły 4 osoby.

Podkarpacie

Rowerzysta z Tarnobrzega ukarany mandatem w wysokości 2500 zł

PODKARACIE. Wysoką cenę za jazdę pod wpływem alkoholu zapłaci 63-letni rowerzysta z Tarnobrzega. Mężczyzna miał blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

Podkarpacie

Ponad 680 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 24 osoby [5.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 681 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 196 osób wyzdrowiało. Zmarło 24 osoby - 21 nich miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 560 zakażeń, 10 zgonów [4.01.2022]

PODKARPACIE.Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 565 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 191 osób wyzdrowiało. Zmarło 10 osób.

Reklama