Rzeszów - Piątek, 28.11.2025
Reklama

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

Dodano: 13.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Stalowej Woli
fot. KPP w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń stalowowolskich policjantów, najprawdopodobniej podczas gwałtownego hamowania pojazdu ciężarowego, który ciągnął cysterny, jedna z nich, znajdująca się na przyczepie, przewróciła się na bok.

Z przewróconego pojazdu wycieka paliwo. Trwa przepompowywanie zawartość cysterny. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policjanci sterują ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16:00.

Wyznaczono objazd starodrożem DK77 poprzez ulice Energetyków w Stalowej Woli oraz ul. Sandomierską w Nisku.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Domaradzu. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Wczoraj w Domaradzu doszło do czołowego zderzenia volkswagena z dacią. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Kierowcy byli trzeźwi.

Podkarpacie

Ponad 530 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 38 osób [29.12.2021]

PODKARPACIE. Mamy 535 nowych, potwierdzonych zakażeń w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. Kolejne 310 osób wyzdrowiało. Zmarło 38 osób.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.12.2021]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie MZ potwierdziło 384 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 441 osób wyzdrowiało. Zmarło 7 osób – wszystkie miały choroby współistniejące.  

Podkarpacie

Ciało 25-latka leżało na drodze. Policja bada przyczynę śmierci mężczyzny

PODKARPACIE. Na drodze w miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim znaleziono ciało 25-letniego mężczyzny. Wg wstępnych ustaleń Policji, prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie.  

Podkarpacie

Kolejne 8-kilometrów S19 na Podkarpaciu oddane do ruchu

PODKARPACIE. S19 na Podkarpaciu wydłużyła się o kolejne 8 kilometrów. Tuż przed świętami, kierowcom udostępniono odcinek między węzłami Łowisko, a Sokołów Małopolski Północ.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 160 zakażeń, brak zgonów [27.12.2021]

PODKARPACIE. Mamy 166 nowych, potwierdzonych zakażeń w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Ponad 120 interwencji podkarpackich strażaków w święta

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy podsumowali świąteczny okres. W trakcie trzech dni interweniowali 121 razy.

Podkarpacie

Fragment drogi karpackiej oddany do ruchu. "Niezwykle ważny odcinek"

​PODKARPACIE. Wyremontowany 9-kilometrowy odcinek DW nr 993 z Nowego Żmigrodu do Pielgrzymki w pow. jasielskim został oddany do ruchu.

Reklama