Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. 37-latek zmarł

Dodano: 18.02.2020 r.

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedziele w Besku. Kierująca seatem najechała na pieszego. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło w niedziele po godz. 14, w Besku. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letnia kierująca seatem, skręcając z ul. Kolejowej w ul. Nadwisłocze najechała na leżącego na jezdni mężczyznę.

37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.

Mieszkanka powiatu sanockiego, kierująca seatem, nie ucierpiała w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili stosowną dokumentację, pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Źródło: KPP Sanok
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpackim odcinku A4 powstanie system łączności alarmowej SOS

PODKARPACIE., Przetarg dotyczy odcinka od granicy z woj. małopolskim do przejścia granicznego PL/UA.

Podkarpacie

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy za nadmierną prędkość

BRZOZÓW. Najwyższy pomiar jaki odnotowali policjanci to 117 km/h.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 871.

Podkarpacie

Uciekł z miejsca wypadku i schował się w stercie siana. Znalazł go policyjny pies

PODKARPACIE. Zarówno poszkodowany jak i niedoszły uciekinier byli pijany.

Podkarpacie

Uszkodził bramę wjazdową, bo był zły na koleżankę. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

PODKARPACIE. Mężczyzna tłumaczył się policji, że był zły na koleżankę i wypił alkohol.

Podkarpacie

Trwają prace budowlane na obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Prace na ww. odcinku rozpoczęły się 13 maja 2019 roku.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 coraz bliżej realizacji

PODKARPACIE. Zakończenie robót planowane jest w II kwartale 2022 r.

Reklama