Rzeszów - Środa, 05.11.2025
Reklama

Nietrzeźwa dróżniczka na dyżurze. Miała ponad 2 promile

Dodano: 12.07.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. KPP w Stalowej Woli
Zdjęcie ilustracyjne / fot. KPP w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. 25-letnia pracownica kolei, która pełniła dyżur na jednym ze strzeżonych przejazdów kolejowych w Stalowej Woli, została zatrzymana przez policję. Kobieta była nietrzeźwa. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (11.07) po godz. 23:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli otrzymał informację, że na jednym ze strzeżonych przejazdów kolejowych może pracować nietrzeźwa osoba. Na miejsce wysłano patrol policji.

Zgłaszający przekazał funkcjonariuszom, że podczas zbliżania się do przejazdu kolejowego, rogatki nagle zostały opuszczone, a po przejeździe pociągu, kobieta znajdująca się przy pulpicie, miała problem z jego obsługą, co wzbudziło niepokój kierowcy.

Na posterunku dróżnika mundurowi zastali 25-letnią kobietę. Było od niej czuć alkohol. Po zbadaniu alkomatem, okazało się, że ma ponad dwa promile. 25-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nietrzeźwą kobietę zastąpił inny pracownik kolei.


Źródło: KPP w Stalowej Woli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 6-letni chłopiec

PRZEWORSK. Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7:00 na drodze krajowej nr 94 w Przeworsku.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci mają nowe radiowozy

PODKARPACIE. Tabor podkarpackiej policji powiększył się o dziesięć nowych radiowozów marki Suzuki Swace. Wczoraj zaparkowały na Podkarpaciu, a już wkrótce trafią do funkcjonariuszy z komend powiatowych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Sędziszowie Małopolskim

PODKARPACIE. 46-letni kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust. Pomimo reanimacji, mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Wydrążono ponad 121 m tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica

PODKARPACIE. Docelowo będzie miał nieco ponad ponad 2 kilometry długości.

Podkarpacie

W Bezmiechowej otwarto Centrum Obserwacyjnego Polskiej Agencji Kosmicznej

RZESZÓW. Na terenie Akademickiego Ośrodka Szybowcowego Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Obserwacyjne Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA). Umożliwi ono obserwację przestrzeni kosmicznej. Będzie również służyło do wsparcia procesów dydaktycznych...

Podkarpacie

Można składać wnioski w ramach programu Aktywny Rodzic

PODKARPACIE. Wystartował program Aktywny Rodzic, który wprowadza nowe świadczenia pieniężne dla rodzin. Wnioski o świadczenia można składać do ZUS od 1 października br.

Podkarpacie

Pierwsze 300 m nawierzchni na S19 Babica - Jawornik

PODKARPACIE. Na odcinku S19 Babica – Jawornik ułożono próbny odcinek nawierzchni o długości 300 metrów. Teraz zostanie ona poddana badaniom.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na S19 Sokołów Młp. Północ - Jasionka

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała harmonogram zmian organizacji ruchu, jakie będą obowiązywać w najbliższych tygodniach na przebudowywanym odcinku drogi ekspresowej S19 między węzłami Sokołów Małopolski Północ, a Jasionką.

Reklama