Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Nietrzeźwy kierowca pędził w terenie zabudowanym ponad 100 km/h

Dodano:

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
PODKARPCIE. 22-letni kierowca toyoty, jechał 103 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek, około godz. 18:30 na ul. Krakowskiej w Sanoku. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Toyota. 22-letni kierowca w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

22-latkowi zatrzymano prawo jazdy, a samochód którym kierował odholowano. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 
Źródło: KPP Sanok
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wykoleił się pociąg z uchodźcami z Ukrainy

PODKARPACIE. Jadący z Krościenka do Tarnowa pierwszy pociąg ewakuacyjny z uchodźcami z Ukrainy wykoleił się. Pociąg przewoził około 250 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [3.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 168 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 22 ponowne zakażenia.

Podkarpacie

Podkarpacie uruchamia dodatkowe pociągi dla uchodźców z Ukrainy

PODKARPACIE. Specjalnie dla osób uciekających z Ukrainy, uruchomiona zostanie nieużywana linia kolejowa 108 z Krościenka przesz Uherce do Zagórza.

Podkarpacie

W Przemyślu ruszyło Radio RMF Ukraina

PODKARPACIE. Grupa RMF uruchomiła radio RMF Ukraina z informacjami i poradami dla uchodźców. Stacja nadaje na częstotliwościach 98,6 FM przez całą dobę i nie emituje reklam.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 200 zakażeń, 12 zgonów [2.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 207 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 22 ponowne zakażenia.

Podkarpacie

Korytarz humanitarny na podkarpackim odcinku A4. Zmiana organizacji ruchu

PODKARPACIE. Na podkarpackim odcinku autostrady A4 utworzono korytarz humanitarny dla uchodźców z Ukrainy. W obrębie węzła Przemyśl powstał parking buforowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 173 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 18 ponownych zakażeń. Wyzdrowiały 352 osoby. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły 4 osóby, wyłącznie z powodu Covid-19 zmarły...

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z ciężarówką w Manasterzu. 2 osoby ranne

PODKARPACIE. W wypadku ranny został kierowca autobusu oraz jeden z pasażerów.

Reklama