Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Nietypowa interwencja policjantów. Łabędź zablokował jeden z pasów A4

Dodano: 15.09.2021 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Do nietypowej interwencji dębickich policjantów doszło wczoraj na autostradzie A4, w miejscowości Jaźwiny, w powiecie dębickim. Ranny łabędź zablokował jeden z pasów autostrady. Ptaka przekazano pod opiekę weterynarza.

Wczoraj około godz. 11:00, dyżurny dębickiej policji otrzymał zgłoszenia od kierowców, o rannym łabędziu na autostradzie w Jeźwinach. Skierowani na miejsce funkcjonariusze, wspólnie z pracownikami zakładu komunalnego, złapali ptaka. Zwierzę zostało przekazane pod opiekę weterynarza.

Podczas interwencji ruch na autostradzie A4, w kierunku Rzeszowa, odbywał się tylko jednym pasem. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, jak również służb interweniujących.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

4-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze. Śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wypadł z mieszkania na pierwszym piętrze. Ranne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [16.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

93-latek na skuterze zderzył się z ciężarówką - zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Pruchnik w powiecie jarosławskim. 93-letek kierujący skuterem zderzył się z samochodem ciężarowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 zakażeń, 6 zgonów [15.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń. Województwo podkarpackie znalazło się na czwartym miejscu pod względem liczby nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 zakażenia na Podkarpaciu. Brak zgonów [14.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 2 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Do czwartku wysokie temperatury na Podkarpaciu. Będzie nawet 33 stopnie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z upałami w województwie podkarpackim. Alert obowiązuje na terenie wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Ósmy odcinek trasy Via Carpatia na Podkarpaciu przeznaczony do realizacji. GDDKiA podpisała umowę z firmą Strabag na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 między Miejscem Piastowym a Duklą. Wartośc umowy to...

Reklama