Rzeszów - Piątek, 12.06.2026
Reklama

Od 11 czerwca obwodnica Sanoka będzie zamknięta. Utrudnienia potrwają około 3 tygodnie

Dodano: 10.06.2026 r. / Redakcja

Obwodnica Sanoka / fot. GDDKiA
Obwodnica Sanoka / fot. GDDKiA

SANOK. W czwartek, 11 czerwca 2026 r., obwodnica Sanoka w ciągu drogi krajowej nr 28 zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Powodem są prace naprawcze nawierzchni na obiektach mostowych, a utrudnienia mają potrwać około trzech tygodni.

Objazd został wytyczony przez Sanok – drogą wojewódzką nr 886 oraz ulicami Krakowską, Dmowskiego, Staszica, Królowej Bony, Lwowską i Lipińskiego.

Prace prowadzone są w ramach gwarancji przez wykonawcę obwodnicy, firmę MAX BÖGL. Choć przewidywany czas robót to około trzech tygodni, termin ich zakończenia może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zwraca się z prośbą do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 1274 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 155 przypadków [30.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby zakażenie potwierdzono u 1274 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 488 osób, 14 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od początku pandemii [29.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu padł nowy rekord pod względem dobowej liczby zachorowań na Covid-19.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Podkarpacie

Spada liczba ognisk koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jeszcze w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informowała o 22 ogniskach koronawirusa na terenie województwa podkarpackiego. W chwili obecnej jest ich 4.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Reklama