Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Odnaleziono zwłoki w Sanie. To zaginiony 29-latek

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dubiecku pracują nad wyjaśnieniem okoliczności śmierci 29-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Zwłoki mężczyzny znaleziono w rzece San, w miejscowości Nienadowa.

W piątek, policjanci z Dubiecka przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 29-letniego mężczyzny mieszkańca powiatu przemyskiego, który dzień wcześniej około godz. 19 ostatni raz był widziany przez znajomych w miejscowości Słonne. Policjanci, rodzina i znajomi mężczyzny prowadzili poszukiwania.

W sobotę około godz. 10, dyżurny komendy został powiadomiony o ujawnieniu zwłok .Ciało na wysepce na rzece San, zauważył mężczyzna, który brał udział w poszukiwaniach.
Reklama
Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. W czynnościach uczestniczył również prokurator i lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny zabezpieczając ślady. Ustalono tożsamość mężczyzny. Potwierdzono, że jest to zaginiony 29-letni mieszkaniec gminy Dubiecko.    

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono i  przewieziono do prosektorium. Zostaną zbadane podczas sekcji zwłok. Badanie ma dać odpowiedź jaka była przyczyna zgonu. Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.
 

Źródło: KMP Przemyśl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka? Znamy oferty

PODKARPACIE. Osiem ofert wpłynęło w przetargu dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na blisko 14-kilometrowym odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka.

Podkarpacie

Wzrosła liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 115 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. 

Podkarpacie

Muzyczne otwarcie Podkarpackiego Szlaku Filmowego w Bieszczadach. Trzy koncerty muzyki filmowej

PODKARPACIE. Na gości czeka tydzień pełen filmowych atrakcji, w tym aż trzy koncerty muzyki filmowej. Wystąpią: Tołhaje, DesOrient i Marek Murias Kwartet.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 407 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Upały wracają na Podkarpacie, nawet 35 stopni. IMGW wydał ostrzeżenia

PODKARPACIE. Od środy (20.07) do soboty (23.07) w naszym regionie prognozowane są temperatury maks. od 29 stopni do 34 stopni Celsjusza w dzień, miejscami nawet 35 stopni.

Podkarpacie

Obwodnica Narola oddana do użytku

PODKARPACIE. W poniedziałek, 18 lipca 2022 r. oficjalnie oddano do użytku obwodnicę Narola. Drogę wybudowała firma Strabag. Inwestycja o wartości ponad 26 mln zł  dofinansowana była ze środków unijnych.

Podkarpacie

Dwie osoby zginęły w dwóch wypadkach na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta oraz 35-letni mężczyzna to ofiary dwóch tragicznych wypadków, do których doszło w piątek w województwie podkarpackim.

Reklama