Rzeszów - Sobota, 11.04.2026
Reklama

Ostrzeżenie IMGW. Gęste mgły na Podkarpaciu, widzialność do 200 m

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / SI
fot. Archiwum RESinet.pl / SI

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami, które wystąpią na Podkarpaciu. Miejscami widzialność będzie mocno ograniczona.

W nocy z wtorku na środę oraz w środę w godzinach porannych województwo podkarpackie spowije gęsta mgła. Jak prognozują synoptycy, w trakcie występowania zjawiska, miejscami widzialność będzie mocno ograniczona i może wynieść poniżej 200 m.

Alert obowiązuje od godz. 22:00 (7.10) do godz. 9:00 (8.10) i dotyczy wszystkich powiatów na terenie naszego województwa.

Szczególną uwagę i ostrożność powinni zachować kierowcy pojazdów i dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 80%.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 876 zakażeń, 20 zgonów [23.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 876 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 728 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarło 20 osób, w tym 19 z nich miało...

Podkarpacie

Ekogala w grudniu w G2A Arena

RZESZÓW. XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA odbędą się 11-12 grudnia w podrzeszowskiej G2A Arena. Tegoroczna edycja przebiegać będzie w formie hybrydowej. Trwa rejestracja wystawców.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [22.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 377 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 676 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów w wyniku zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 1000 nowych zakażeń, zmarło 39 osób [19.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 996 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 838 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 1200 zakażeń, 24 zgony [18.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1176 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 644 osoby wyzdrowiały. 

Podkarpacie

Trwa budowa kolei gondolowej i wieży widokowej nad Soliną

PODKARPACIE. Nad Soliną trwa budowa atrakcji turystycznej, w której już latem przyszłego roku będzie można spędzić bardzo wyjątkowo czas. Polskie Koleje Linowe budują kolej gondolową i wieżę widokową.

Podkarpacie

Podkarpacie gotowe na zimę

PODKARPACIE. O przygotowaniach do okresu zimowego w naszym województwie rozmawiali wczoraj członkowie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży wzrost liczby zakażeń i zgonów [17.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 988 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim (najwięcej od 10 kwietnia br.). 

Reklama