Rzeszów - Czwartek, 09.10.2025
Reklama

Ostrzeżenie IMGW. Gęste mgły na Podkarpaciu, widzialność do 200 m

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / SI
fot. Archiwum RESinet.pl / SI

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami, które wystąpią na Podkarpaciu. Miejscami widzialność będzie mocno ograniczona.

W nocy z wtorku na środę oraz w środę w godzinach porannych województwo podkarpackie spowije gęsta mgła. Jak prognozują synoptycy, w trakcie występowania zjawiska, miejscami widzialność będzie mocno ograniczona i może wynieść poniżej 200 m.

Alert obowiązuje od godz. 22:00 (7.10) do godz. 9:00 (8.10) i dotyczy wszystkich powiatów na terenie naszego województwa.

Szczególną uwagę i ostrożność powinni zachować kierowcy pojazdów i dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 80%.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Podkarpacie

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Podkarpacie

W święta więcej policyjnych patroli na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczynają wzmożone działania na drogach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Babicy. Ciężarówka potrąciła pieszego

PODKARPACIE. Dziś w nocy w Babicy, kierowca ciężarowej scani potrącił mężczyznę. Niestety życia pieszego nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Przemyślu powstanie dodatkowy przystanek, w Medyce nowy peron, a w Żurawicy przejście podziemne.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Małówce. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 42-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim. Zderzyły się tam ford transit i toyota auris.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Reklama