Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Pijana i z zakazem sądowym przewoziła swoje dziecko niesprawnym samochodem

Dodano:

fot. KPP Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola
STALOWA WOLA. Stalowowolscy policjanci interweniowali wobec 38-letniej kobiety, która mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, przyjechała wraz z 6-letnim synem na myjnie samochodową. Jak się okazało, kobieta posiadała czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

17 lutego przed godz. 20, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która przyjechała na myjnie samochodową i istnieje podejrzenie, że jest pod  wpływem alkoholu. Policjanci pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili zgłoszenie. 38-letnia mieszkanka Stalowej Woli przyjechała umyć samochód. W aucie był jej 6-letni synek.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety ponad 2 promile alkoholu. Okazało się, że posiada ona czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu. Dodatkowo samochód nie miał aktualnych badań technicznych. 38-latka została osadzona w policyjnym areszcie, dziecko zaś przekazano pod opiekę babci.

Kobieta odpowie teraz m.in. za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i za złamanie zakazu sądowego. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Informacja zostanie przekazana również do sądu rodzinnego.
Źródło: KPP Stalowa Wola
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W ciągu DK9, DK19 i DK94 powstaną chodniki

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę chodników w Lutczy (DK19), w Ropczycach (DK94) oraz na odcinku Zarębki – Kolbuszowa (DK9). 

Podkarpacie

W długi weekend więcej policjantów na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci już dziś rozpoczęli wzmożone działania w związku z długim weekendem.

Podkarpacie

Perony na stacji Ropczyce zostaną przebudowane

PODKARPACIE. Dzięki przebudowie stacja zyska lepszą funkcjonalność. 

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Lada dzień rozpocznie się budowa nowych przystanków na linii z Rzeszowa do Dębicy i Przeworska oraz z Rzeszowa w stronę Kolbuszowej.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 60 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W czwartek  podkarpaccy strażacy odnotowali ponad 60 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad województwem podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 60 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia.

Podkarpacie

Uwaga! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W środę, 8 czerwca 2022 r. na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Wypadek motoszybowca w Górkach. Jedna osoba nie żyje

PODKARPACIE. W Górkach rozbił się motoszybowiec z dwoma mężczyznami na pokładzie. Jeden z nich, w stanie ciężkim, został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Drugi poniósł śmierć na miejscu.

Reklama