Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Pijany 18-latek staranował dwa ogrodzenia i uderzył w dom. Dwie osoby zabrano do szpitala

Dodano:

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. Kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenia dwóch posesji, następnie w rosnące tam świerki i zatrzymał się na drewnianym domu. 18-latek, który siedział za kierownicą samochodu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany.

We wtorek, przed godz. 21, dyżurny z Lubaczowa otrzymał zgłoszenie, że w Nowym Lublińcu samochód staranował dwa ogrodzenia i uderzył w drewniany dom. Na miejscu policjanci ustalili, że czterech młodych mężczyzn podróżowało samochodem marki audi.

Na łuku drogi kierowca samochodu stracił panowanie nad samochodem, przejechał przez ogrodzenie dwóch sąsiadujących ze sobą posesji, ściął rosnące tam świerki i wbił się w drewniany dom.
Reklama
Jak się okazało 18-letni kierowca audi, nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo zabrał kluczyki do samochodu, bez zgody właściciela.

Z uwagi na doznane obrażenia kierowca i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. 18-latek nie potrzebował dalszej hospitalizacji. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj młody mieszkaniec gminy Cieszanów usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zamknięto wszystkie szlaki turystyczne na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego

PODKARPACIE. Dyrektor Parku podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szlaków turystycznych do odwołania.

Podkarpacie

Pijany kurier z zakazem prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas rutynowej kontroli

PODKARPACIE. Badanie wykazało u mężczyzny 0,88 promila alkoholu.

Podkarpacie

Kobieta chciała zgłosić kradzież, kiedy przyszła na posterunek portfel już na nią czekał

PODKARPACIE. Rudniccy policjanci odzyskali skradziony portfel, kilkanaście minut po jego kradzieży.

Podkarpacie

Bus wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono dwie osoby

TARNOBRZEG. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Jarosław otrzymał urządzenia do pomiaru jakości powietrza

JAROSŁAW. 14 stycznia w Jarosławiu, Polska Spółka Gazownictwa przekazała pierwsze w tym roku profesjonalne urządzenie do pomiaru jakości powietrza.

Podkarpacie

Kradli paliwo z ciężarówek. 18- i 19-latkowi postawiono 8 zarzutów

PODKARPACIE. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Jak wygląda sytuacja epidemiologiczna na Podkarpaciu? Wzrasta liczba zachorowań na odrę

PODKARPACIE. W Urzędzie Wojewódzkich odbyła się konferencja pn.„Szczepienia ochronne w Niepodległej”.

Podkarpacie

Usłyszał dziecięcy płacz dobiegający z kontenera. Okazało się, że to lalka

NISKO. Na kontenerze była informacja, ze w środku znajduje się lalka. Pomimo tego wezwano straż pożarną.

Reklama