Rzeszów - Poniedziałek, 16.03.2026
Reklama

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Cztery osoby w szpitalu, dwie poważnie ranne

Dodano: 11.03.2019 r.

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. Na drodze wojewódzkiej nr 993, kierowca osobowej hondy stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Do szpitala trafiły cztery osoby jadące hondą. Dwie pasażerki są poważnie ranne.

Do tego dramatycznego wypadku doszło w niedziele o 1.00 w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc hondą civic w kierunku Nowego Żmigrodu, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust.

Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód wzbił się w powietrze i uderzył w kilka przydrożnych drzew. Podróżujące hondą osoby - dwie kobiety i dwóch mężczyzn, odnieśli obrażenia. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy przez zespoły ratownictwa medycznego, zostali przetransportowani do szpitali w Krośnie i Jaśle. Stan dwóch pasażerek samochodu jest bardzo poważny.

Od 19-letniego kierowcy hondy pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Pasażer pojazdu był nietrzeźwy, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z betoniarką w Babicy. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15:00.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 200 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali sutki burz, które przeszły w sobotę i niedzielę nad regionem. Odnotowano 209 interwencji.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na lądowisku w Starej Wsi. Nie żyje 66-letni pilot

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka? Znamy oferty

PODKARPACIE. Osiem ofert wpłynęło w przetargu dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na blisko 14-kilometrowym odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka.

Podkarpacie

Wzrosła liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 115 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. 

Podkarpacie

Muzyczne otwarcie Podkarpackiego Szlaku Filmowego w Bieszczadach. Trzy koncerty muzyki filmowej

PODKARPACIE. Na gości czeka tydzień pełen filmowych atrakcji, w tym aż trzy koncerty muzyki filmowej. Wystąpią: Tołhaje, DesOrient i Marek Murias Kwartet.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 407 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarła jedna osoba.

Reklama