Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

Pobili dwóch nastolatków używając gazu pieprzowego i pałki teleskopowej

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
MIELEC. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, tuż po dokonanym przestępstwie. Napastnicy pobili 18 i 19-latka, używając przy tym pałki teleskopowej oraz gazu pieprzowego. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Obaj przyznali się do winy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około północy, na ulicy Kosmonautów w Mielcu. Jak ustalili policjanci, dwie kilkuosobowe grupy osób znajdujących się w samochodach, podczas wyprzedzania gestykulowały do siebie, pokazując sobie wulgarne gesty. Kierowcy zaparkowali swoje pojazdy obok siebie i wtedy doszło do utarczki słownej.

Podczas awantury dwóch mężczyzn z jednego pojazdu, przy użyciu pałki teleskopowej i gazu pieprzowego, pobiło dwóch pasażerów z drugiego pojazdu. W wyniku pobicia jeden z pokrzywdzonych, 19-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa został ranny.
Reklama
Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie, ustalili kto mógł być sprawcą pobicia. Już po chwili funkcjonariusze posługując się rysopisem napastników, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 20 lat. Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Kolejno po przesłuchaniu świadków policjanci, na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili sprawcom zarzut pobicia. Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli obszerne wyjaśnienia. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolizja czterech samochodów w Krośnie. Trzy osoby trafiły do szpitala

KROSNO. Na ul. Krakowskiej w Kośnie doszło do zderzenia się czterech samochodów. Trzy osoby trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości.

Podkarpacie

Zamek w Łańcucie „Cudem Polski 2024”

48 obiektów z całego kraju wzięło udział w plebiscycie organizowanym przez National Geographic Traveler. Z każdego województwa mogła wygrać tylko jedna atrakcja turystyczna. Zwycięzcą na Podkarpaciu został Zamek w Łańcucie, który otrzymał...

Podkarpacie

Podkarpacie. Nowi konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia

Wojewoda podkarpacki, Teresa Kubas-Hul, powołała na pięcioletnią kadencję nowych konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia.

Podkarpacie

Alert IMGW. W poniedziałek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W poniedziałek (10.06) w województwie podkarpackim obowiązuje ostrzeżenie II stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w związku z burzami jakie przejdą nad naszym regionem.

Podkarpacie

Powozem po zabytkowym parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. Po kilku latach nieobecności powraca trasa spaceru stylowym powozem, realizowana po zabytkowym parku krajobrazowym Muzeum Zamku w Łańcucie. Przez ostatnie lata trasa spacerowa przebiegała wyłącznie po mieście.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. W piątek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, jakie spodziewane są w piątek (7.06) na terenie Podkarpacia.

Posąg młodzieńca duszącego węża

Historyczna atrakcja wróciła do parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

RZESZÓW. Muzeum Zamek w Łańcucie ma nową atrakcję. Posąg młodzieńca duszącego węża trafił na swoje miejsce po wieloletniej przerwie.

Dwa zarzuty dla 39-latki

Piła z koleżanką w trakcie jazdy autem. Z tyłu spał jej 8-letni syn

PODKARPACIE. Dwa zarzuty usłyszała 39-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która w trakcie jazdy, wspólnie z pasażerką piła alkohol. Na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni syn.

Reklama