Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Podejrzenie zatrucia czadem w Makowisku. 9-osobowa rodzina w szpitalu

Dodano:

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
PODKARPACIE. 9-osobowa rodzina trafiła do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla.
 
Do zdarzenia doszło w środę wieczorem, w jednym z budynków wielorodzinnych w miejscowości Makowisko w powiecie jarosławskim. W mieszkaniu przebywała 9-osobowa rodzina: dwoje dorosłych i siedmioro dzieci w wieku od 15 lat do 5 miesięcy. Decyzją lekarza, wszyscy zostali zabrani do szpitala na badania.
 
Jak poinformował Marcin Batleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, źródłem tlenku węgla najprawdopodobniej był piecyk gazowy służący do podgrzewania wody, znajdujący się w łazience.
 
Źródło: KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wolne miejsca pracy w podrzeszowskiej fabryce BSH

RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.

Podkarpacie

Koronawirus. Znów więcej wyzdrowień niż zakażeń na Podkarpaciu [15.09.2020]

PODKARPACIE. Zgodnie z aktualnymi danymi przekazanymi przez Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, w województwie podkarpackim odnotowano dziś więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Zderzenie karetki z osobówką. Ranne trzy osoby

PODKARPACIE. W Baryczce, na DK19 doszło do zderzenia ambulansu z osobowym nissanem. W wypadku ucierpiała załoga ambulansu i kobieta kierująca osobówką.

Podkarpacie

Koronawirus. 41 zakażeń, 37 wyzdrowień, 4 zgony na Podkarpaciu [14.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 41 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 37 osób wyzdrowiało. Poinformowano również o 4 nowych ofiarach śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 46 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 17 osób wyzdrowiało [11.09.2020]

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim. Dziś 46 nowych zakażeń, z czego 5 w Rzeszowie. Kolejne 17 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejne 40 osób wyzdrowiało, 17 nowych przypadków [10.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, 10 września 2020 r. w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 40 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 wyzdrowień, 16 zakażeń, 2 zgony na Podkarpaciu [8.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 59 osób wyzdrowiało. Z powodu Covid-19 zmarło dwie osoby.

Podkarpacie

Tymczasowa organizacja ruchu w Nowej Dębie. Trwa remont mostu

PODKARPACIE. W związku z remontem mostu w Nowej Dębie, w rejonie prac wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Utrudnienia potrwają do końca października.

Reklama