Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

Poranny wypadek na A4 w kierunku Rzeszowa. Zderzenie osobówki w lawetą

Dodano: 30.06.2025 r. / Redakcja

fot. KP PSP Łańcut
fot. KP PSP Łańcut

PODKARPACIE. Dziś rano, na 606 km autostrady A4 w kierunku Rzeszowa, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Do wypadku doszło przed godz. 7:00 na autostradzie A4 w miejscowości Budy Łańcuckie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb wynika, że samochód osobowy zderzył się z lawetą.

„W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została kierująca samochodem osobowym, która została zabrana przez zespół PRM do szpitala, kierowca lawety nie odniósł obrażeń” – przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie.

Przesz jakiś czas, autostrada w kierunku Rzeszowa była zablokowana. Wprowadzono objazdy dla samochodów osobowych przez pas zieleni.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejne zatrucia czadem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Stalowej Woli

PODKARPACIE. W ostatnim czasie miały miejsce cztery przypadki zatrucia czadem. 

Podkarpacie

Zmiany w mieleckim ratownictwie medycznym

MIELEC. Dyrektorzy szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego z czterech powiatów stworzyli konsorcjum.

Podkarpacie

Śmieciarka śmiertelnie potrąciła pieszą na osiedlowej drodze

STALOWA WOLA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na jednym z osiedli w Stalowej Woli. Śmiertelnie potrącona została 82-letnia kobieta.

Podkarpacie

Policja ostrzega przed utrudnieniami na drodze relacji Domaradz-Przemyśl

PODKARPACIE. Powstałe na drodze zaspy śnieżne utrudniają kierowcom jazdę.

Podkarpacie

Pijany 58-latek leżał na torach. Mężczyznę uratowała spostrzegawczość maszynisty

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa.

Podkarpacie

Groził pracownicy banku nożem. 42-latek próbował zmusić ją do wypłaty pieniędzy

JASŁO. Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie wymuszenia rozbójniczego.

Podkarpacie

Droga na odcinku Nowy Żmigród – Gorlice zablokowana. Powodem trudne warunki atmosferyczne

PODKARPACIE. Wiemy, że czas trwania utrudnień zależny jest od warunków atmosferycznych jakie występują w tamtym obszarze.

Podkarpacie

Pijany pieszy ofiarą wypadku. Szedł środkiem jezdni

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18, na drodze wojewódzkiej 863.

Reklama