Rzeszów - Niedziela, 10.05.2026
Reklama

Quad przygniótł kierowcę w Rakszawie. Nieprzytomny 40-latek trafił do szpitala

Dodano: 06.05.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

ŁAŃCUT. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Rakszawie w powiecie łańcuckim. 40-letni kierowca quada wjechał na skarpę prywatnej drogi, pojazd się wywrócił i przygniótł mężczyznę. Nieprzytomny ranny trafił do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie po godzinie 20. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce, potwierdzili informacje przekazane przez świadków.

Według ustaleń policji 40-latek, mieszkaniec gminy Rakszawa, wjechał quadem na skarpę. Tam pojazd stracił stabilność, wywrócił się i przygniótł kierowcę. Nieprzytomny mężczyzna kierujący pojazdem trafił do szpitala.

Policjanci wykonali na miejscu oględziny i zabezpieczyli dokumentację potrzebną do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek na A4 koło Łańcuta. 1 osoba ranna

POKDAPRACIE. 77-letnia kobieta ucierpiała w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na łańcuckim odcinku autostrady A4.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, 5 zgonów [8.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1027 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Przetarg na kolejny odcinek S19. Powstanie prawie kilometrowy tunel

Będzie to jeden z trudniejszych w realizacji fragmentów drogi. W ramach inwestycji powstanie m.in. blisko kilometrowy tunel oraz kilkanaście obiektów inżynierskich.

Podkarpacie

Zwęglone zwłoki mężczyzny w spalonym samochodzie

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru samochodu, do którego doszło w miejscowości Bukowsko w powiecie sanockim. W aucie ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 594 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. Wyzdrowiało 2871 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ponad 1900 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 27 osób [4.02.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1932 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 27 osób (22 miało choroby współistniejące). Przybyło 3186 ozdrowieńców.

Podkarpacie

2 tys. zł mandatu za przejście przez tory przy opuszczonych zaporach

MIELEC. Mandatem w wysokości 2 tys. zł został ukarany 24-letni mężczyzna, który przeszedł przez przejazd kolejowy, mimo że zapory były opuszczone.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1900 zakażeń, dużo zgonów [3.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1913 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 2410 osób wyzdrowiało.

Reklama