Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

Dodano:

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
PODKARPACIE. W Wierzawicach lokomotywa uderzyła w osobowego forda. 17-letnia pasażerka samochodu zginęła na miejscu. Kierowca z stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę na przejeździe kolejowym bez zapór w miejscowości Wierzawice w powiecie leżajskim. Jak wstępni ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący osobowym fordem zatrzymał się przed przejazdem, by przepuścić nadjeżdżający z lewej strony pociąg osobowy, a następnie wjechał na przejazd przed jadącą z przeciwnej strony, drugim torem, lokomotywę. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka forda, 45-letni kierowca samochodu w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Oboje to mieszkańcy powiatu leżajskiego.

Maszynista lokomotywy był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

 
Źródło: KPP Leżajsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Podkarpacie

Bieszczadzkie żubry cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

PODKARPACIE. W tym roku na spotkanie z bieszczadzkimi żubrami wybrało się 204 tys. osób.

Podkarpacie

Otwarto obwodnice Kolbuszowej

PODKARPACIE. Oficjalne otwarcie obwodnicy odbyło się 6 grudnia.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem uderzyła w tył jadacego przed nią samochodu marki renault master.

Reklama