Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

Dodano:

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
PODKARPACIE. W Wierzawicach lokomotywa uderzyła w osobowego forda. 17-letnia pasażerka samochodu zginęła na miejscu. Kierowca z stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę na przejeździe kolejowym bez zapór w miejscowości Wierzawice w powiecie leżajskim. Jak wstępni ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący osobowym fordem zatrzymał się przed przejazdem, by przepuścić nadjeżdżający z lewej strony pociąg osobowy, a następnie wjechał na przejazd przed jadącą z przeciwnej strony, drugim torem, lokomotywę. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka forda, 45-letni kierowca samochodu w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Oboje to mieszkańcy powiatu leżajskiego.

Maszynista lokomotywy był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

 
Źródło: KPP Leżajsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie będzie nieczynny przez około dwa miesiące

ŁAŃCUT. 1 grudnia w Muzeum-Zamek w Łańcucie kończy się sezon turystyczny.

Podkarpacie

Tragiczne w skutkach zderzenie tira z osobówką. Kierowca ciężarówki z pozytywnym wynikiem na obecność narkotyków

SOKOŁÓW MŁP. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S19 w Sokołowie Małopolskim.

Podkarpacie

Zniszczyli murawę boiska sportowego. Straty wyceniono na 55 tys. zł

PODKARPACIE. Do uszkodzenia murawy doszło w nocy początkiem października br.

Podkarpacie

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej. Do szpitala trafiła 4-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło 25 listopada około godz.8.30, w Zawadce Brzosteckiej. 

Podkarpacie

Był pijany i jechał samochodem bez opony. O przyszłości 55-latka zadecyduje sąd

PODKARPACIE. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny prawie 2 promile.

Podkarpacie

Pościg za 25-latkiem. Uciekał, bo złamał zakaz sądowy

BRZOZÓW. W pewnym momencie mężczyzna widząc, że nie ma możliwości dalszej ucieczki, wjechał w radiowóz, który go blokował.

Podkarpacie

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami

PODKARPACIE. Kierowcy mogą natrafić na utrudnienia w godzinach wieczornych, nocnych i porannych.

Podkarpacie

Alkohol i nadmierna prędkość powodem zatrzymania siedmiu praw jazdy

PODKARPACIE. Kontrole drogowe, przeprowadzone były głównie w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Reklama