Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Przemyślu

Dodano: 02.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PRZEMYŚL. Do wypadku  doszło w Nowy Rok, około godz. 3 na ulicy Lwowskiej w Przemyślu 46-letni mężczyzna został potrącony przez samochód. Zginął na miejscu.

Wczoraj około godz. 3, dyżurny przemyskiej komendy odebrał zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do którego doszło na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi krajowej nr 28.

Jak ustalono w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy: łada, skoda octavia, bmw oraz seat cordoba. Pojazdy te najprawdopodobniej najechały na leżącego na jezdni mężczyznę.

W wyniku doznanych obrażeń, śmierć na miejscu poniósł 46-letni obywatel Irlandii, pochodzący z Ukrainy. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.  

Pod nadzorem prokuratora, policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejsce zdarzenia przybył również biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Zabezpieczone dowody pozwolą wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 700 zakażeń, 2 zgony

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Jest wykonawca ponad 12,5-kilometrowego odcinka Via Carpatia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Odcinek drogi ekspresowej S19 Domaradz - Krosno zaprojektuje i wybuduje Mostostal Warszawa.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! We wtorek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h, lokalnie do 80 km/h.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z betoniarką w Babicy. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15:00.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 200 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali sutki burz, które przeszły w sobotę i niedzielę nad regionem. Odnotowano 209 interwencji.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na lądowisku w Starej Wsi. Nie żyje 66-letni pilot

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka? Znamy oferty

PODKARPACIE. Osiem ofert wpłynęło w przetargu dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na blisko 14-kilometrowym odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka.

Reklama