Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Rakszawie

Dodano: /

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

PODKARPACIE. Trwa wyjaśnianie przyczyn wczorajszego wypadku w Rakszawie. 63-letni rowerzysta został potrącony przez samochód. Pomimo udzielonej mu pomocy medycznej, mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13:00 na drodze powiatowej w Rakszawie w powiecie łańcuckim. Jak wynika z ustaleń policji, 63-letni rowerzysta jechał w kierunku centrum wsi. W tę samą stronę poruszał się 34-letnie kierowca samochodu osobowego marki audi. Kiedy kierujący jednośladem zbliżał się do osi jezdni, aby skręcić w drogę podporządkowaną, został potrącony przez audi. W wyniku zdarzenia, samochód zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Pomimo pomocy udzielonej przez świadków zdarzenia oraz ratowników medycznych, życia 63-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący samochodem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Policjanci z KPP w Łańcucie pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jest umowa na realizację odcinka S19 Dukla - Barwinek

PODKARPACIE. Inwestycję zrealizuje firma Polaqua za kwotę ponad 1,5 mld zł. Będzie to jeden z trudniejszych odcinków S19 pod względem budowy geologicznej i uwarunkowań środowiskowych.

Podkarpacie

Remont na DK 19 w Babicy. Utrudnienia w ruchu

PODKARPACIE. Do 15 listopada 2022 r. potrwa naprawa nawierzchni drogi krajowej nr 19 w Babicy. 

Podkarpacie

Ciało mężczyzny w Wisłoce. Policja ustala jego tożsamość

PODKARPACIE. Ciało zauważył w niedzielę rano pracownik Wód Polskich.

Podkarpacie

Podsumowanie "Trzeźwego weekendu" na Podkarpaciu. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców

PODKARPACIE. 21 kierowców odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

22-latek uszkodził fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

PODKARPACIE. 22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie przed sądem za uszkodzenie fontanny multimedialnej znajdującej się na jarosławskim rynku.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. strzyżowskim. Nie żyje 29-letni kierowca bmw

PODKARPACIE. 29-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus"

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jest to bilet miesięczny imienny, uprawniający do przejazdów pociągami POLREGIO oraz autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koń spacerował po drodze wojewódzkiej w Humniskach. Interweniowała policja

PODKARPACIE. Mundurowym udało się ustalić włąściciela konia, który odebrał zwierzę i zaprowadził do zagrody.

Reklama