Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Sokołowie Małopolskim

Dodano:

fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
25-letni kierowca seata zginął wczoraj w wypadku na DK 19.  

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 22 kwietnia około godz. 14:00 na DK 19, między Sokołowem Małopolskim, a Górnem. Jak ustalili policjanci, kierujący seatem 25-letni mieszkaniec woj. Lubelskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowała ekipa wypadkowa. Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Od 31 sierpnia zmiany w organizacji ruchu na autostradzie A4

PODKARPACIE. W ostatni dzień wakacji rusza remont nawierzchni na odcinku autostrady A4 pomiędzy węzłem Przemyśl, a węzłem Korczowa. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Podkarpacie

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 84-letniej kobiety. Znaleziono ją martwą

PODKARPACIE. Poszukiwania zaginionej trwały pięć dni. 

Podkarpacie

Koronawirus nie zwalnia tempa. 59 nowych zakażeń na Podkarpaciu [25.08.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 59 nowych osobach zakażonych na Podkarpaciu. To drugi najwyższy wynik dziennej liczby nowych przypadków jaki odnotowano na Podkarpaciu od początku pandemii. 

Podkarpacie

Koronawirus. 21 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 8 osób wyzdrowiało [24.08.2020]

PODKARPACIE. 2120 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim od początku pandemii. Dziś 21 nowych zakażeń, z czego 4 w Rzeszowie. Kolejne 8 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Śląsku. Zginęło 7 osób z Podkarpacia

W sobotę na Śląsku doszło do zderzenia busa z autokarem. Wszyscy pasażerowie busa zginęli – 9 osób, z czego 7 pochodziło z województwa podkarpackiego. Policjanci pracowali przez całą noc na miejscu zdarzenia.

Podkarpacie

33 nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 13 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [19.08.2020]

PODKARPACIE. 1950 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim od początku pandemii. Dziś 33 nowe zakażenia. Kolejne 13 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Pomysł na weekend w Bieszczadach. Kino samochodowe, warsztaty filmowe, spotkanie z aktorami

PODKARPACIE. 22 sierpnia w Uhercach Mineralnych na miłośników filmów czekać będą kino samochodowe, rozmowy z twórcami filmowymi, filmy sferyczne, warsztaty filmowe oraz konkursy dla dzieci i młodzieży.

Reklama