Rzeszów - Poniedziałek, 19.01.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek w Stobiernej. Nie żyje 21-letni mężczyzna

Dodano: 17.07.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Dębicy
fot. KPP w Dębicy

PODKARPACIE. Wczoraj w powiecie dębickim doszło do czołowego zderzenia się motocyklisty z samochodem osobowym. Pomimo reanimacji, 21-latek kierujący jednośladem zmarł.

Wypadek miał miejsce około godz. 19:00 w miejscowości Stobierna. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 21-letni mężczyzna kierujący motocyklem typu cross Kayo, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volkswagenem passatem.

Kierujący jednośladem, 21-letni mieszkaniec miejscowości Brzezówka, mimo reanimacji, poniósł śmierć. Kierowca volkswagena - 76-letni mieszkaniec Stobiernej – w trakcie zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.


Źródło: KPP w Dębicy
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trzech 14-latków włamało się do szkoły podstawowej

JAROSŁAW.  Z racji wieku, 14-latkowie za swoje zachowanie odpowiadać będą przed sądem rodzinnym. 

Podkarpacie

Wypadek na A4. 65-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego w szpitalu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wola Mała.

Podkarpacie

Budowa obwodnicy Sanoka na ostatniej prostej [FOTO]

SANOK. Zakończenie robót planowane jest końcem bieżącego roku.

Podkarpacie

58-latek z nielegalnym arsenałem broni. Znaleziono 5 karabinów i 600 sztuk amunicji

PODKARPACIE. Właścicielowi nielegalnego arsenału grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Wzniecił pożar w miejscu zamieszkania, po czym zrobił zdjęcie i wysłał je do krewnych

SANOK. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości oblał przedmioty znajdujące się w domu środkiem łatwopalnym i podłożył ogień. 

Podkarpacie

Czołowe zderzenie samochodów. 9 osób w szpitalu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 17. w miejscowości Łączki Kucharskie. 

Podkarpacie

Korupcja, paserstwo samochodów i przemyt papierosów na Podkarpaciu. 32 członków grupy przestępczej z zarzutami

PODKARPACIE. Akt oskarżenia skierowano przeciwko 32 osobom, w tym 29 Polakom i 3 obywatelom Ukrainy.

Podkarpacie

Nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi. 26-latek trafił do szpitala

ŁAŃCUT. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 na wysokości wjazdu na cmentarz komunalny.

Reklama