Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

Dodano:

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Gnojnica w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 19-letni kierowca mazdy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie wpadł do rzeki gdzie auto dachowało. 19-latek został przewieziony do szpitala. Młody kierowca był trzeźwy.

W miejscu zdarzenia policjanci wykonują oględziny oraz zabezpieczają ślady i dowody, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia

 
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadł ze skutera do wody. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny

PODKARPACIE. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny, który wczoraj wypadł ze skutera wodnego na zalewie w Strzegocicach i zniknął pod wodą.

Podkarpacie

Uderzył autem w dom. Miał prawie 1,5 promila

PODKARPACIE. Kara do 2 lat więzienie grozi 36-letniemu kierowcy bmw, który stracił panowanie nam samochodem i wjechał w dom. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Podkarpacie

W maju ruszą wypłaty 500+ dla Ukraińców. Na Podkarpaciu złożono 9,5 tys. wniosków

PODKARPACIE/KRAJ. W całym kraju wpłynęło już 318 tys. wniosków o świadczenie rodzinne 500 plus od obywateli Ukrainy. W województwie podkarpackim złożono 9,5 tys. wniosków.

Podkarpacie

Tragedia na przejeździe kolejowym w Jadachach. Zginęło małżeństwo

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Jadachach pod Tarnobrzegiem doszło do zderzenia osobowego audi z szynobusem.

Podkarpacie

Na stacji kolejowej w Mielcu powstanie dodatkowe przejście pod torami

MIELEC. Nowe przejście połączy osiedla, znajdujące się po przeciwległych stronach stacji i zapewni pieszym wygodną komunikację pod torami.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [13.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 44 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 zakażeń na Podkarpaciu, zmarły 2 osoby [8.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 6 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa na DK9 w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. W wypadku ucierpiał 23-letni kierowca samochodu ciężarowego.

Reklama