Rzeszów - Piątek, 12.12.2025
Reklama

Super Sprint Straszydle 2024. W tym rajdzie może wystartować każdy, kto ma prawo jazdy

Dodano: 23.10.2024 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

PODKARPACIE. Dziś do godz. 23:59 można jeszcze zgłaszać się do udziału w amatorskiej imprezie samochodowej pn. Super Sprint Straszydle 2024. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 października w Straszydlu w gminie Lubenia.

Impreza zostanie rozegrana na 2-kilometrowej próbie sprawnościowej. Może w niej wystartować każdy chętny posiadacz prawa jazdy i sprawnego, dopuszczonego do ruchu drogowego samochodu. Start i park serwisowy zlokalizowany będzie na parkingu przy kościele w Straszydlu.

Wydarzenie stanowi 5. rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie. Próba sprawnościowa przebiegać będzie fragmentem odcinka specjalnego Lubenia, kultowego oesu Rajdu Rzeszowskiego, doskonale znanego kibicom rajdowym w Polsce.

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową czterokrotnie. Przejazdy odbywać się będą w godzinach od 11:30 do 13:30. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Na najlepszych czekają puchary.

Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane są w formie elektronicznej do 23 października (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://www.automobilrzesz.pl.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Osiemnaście 34-tonowych ciężarówek testowało estakadę na S19 Miejsce Piastowe - Dukla

PODKARPACIE. Estakada w Zboiskach pozytywnie przeszła próbę wytrzymałości. Do testów użyto 18 ciężarówek, każda o masie 34 ton, rozstawionych na przęsłach i przy każdej podporze pośredniej.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie mieleckim. Nie żyje 4-letnie dziecko

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci pracują na ustaleniem dokładnych okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Dulcza Wielka w powiecie mieleckim. W zderzeniu dwóch samochodów, śmierć poniosła 4-letnia dziewczynka.

Podkarpacie

Podkarpacie. Jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

PODKARPACIE. W dniach od 2 do 11 października 2025 r. na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Przędzel. Nie żyje 32-letni motocyklista

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Przędzel w powiecie niżańskim.

Podkarpacie

Remonty na DK94. W kilku miejscach obowiązuje ruch wahadłowy

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach drogowych, jakie wystąpią w kilku miejscowościach w ciągu DK94, w związku z remontem dylatacji na obiektach mostowych.

Podkarpacie

Święto Parku. Historyczny piknik rodzinny w łańcuckim Zamku

ŁAŃCUT. W najbliższą niedzielę, 21 września 2025 r. już po raz trzeci na terenie Muzeum – Zamku w Łańcucie odbędzie się Święto Parku, czyli historyczny piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci, młodzieży...

Podkarpacie

Ukraińscy maszyniści przemycali ludzi w lokomotywie. Za osobę brali 10 tys. dolarów

PODKARPACIE. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie przy współpracy ze strażnikami granicznymi z Medyki zatrzymała dwóch ukraińskich maszynistów podejrzanych o przemyt ludzi przez polską granicę. Zatrzymani zarabiali po 10 tys. dolarów od przerzuconej...

Podkarpacie

Kryminalni zlikwidowali wielką plantację konopi indyjskich w powiecie jarosławskim

PODKARPACIE. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zlikwidowali nielegalne uprawy konopi indyjskich.

Reklama