Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Szedł środkiem jezdni, został potrącony przez samochód. 56-latek zginął na miejscu

Dodano: /

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca fiata potrącił 56-letniego pieszego, który szedł środkiem jezdni. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 18:30 w Woli Cieklińskiej w powiecie jasielskim. Ze wstępnych wynika, że kierujący fiatem jadąc w stronę Gorlic, potrącił pieszego, który szedł środkiem jezdni w tym samym kierunku. 56-letni mieszkaniec gminy Dębowiec poniósł śmierć na miejscu.

Przez kilka godzin, droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, które pomogą z ustaleniu dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. 

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono trzy kolejne przypadki osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba zmarła.

Podkarpacie

Pociągiem za 1 zł. POLREGIO dziękuje pracownikom ochrony zdrowia

POLREGIO w wyjątkowy sposób wyraża podziękowania dla pracowników ochrony zdrowia. Będą mogli korzystać z pociągów z biletem miesięcznym za 1 zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych zakażonych, 1 osoba zmarła. Aktualna sytuacja [5.04.2020]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych zakażonych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 144 przypadki zakażenia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będą utrudnienia w wyjeździe na Ukrainę. W Korczowej zamkną ruch pieszy i autobusowy

Ukraina wprowadza ograniczenia na przejściach granicznych, a jedno z nich zostanie zamknięte.

Podkarpacie

Wojewoda przekazała środki ochronne dla placówek pomocy społecznej i ochrony zdrowia

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przekazała środki ochronne dla placówek pomocy społecznej i ochrony zdrowia w naszym regionie.

Reklama