Rzeszów - Piątek, 11.07.2025
Reklama

Szedł środkiem jezdni, został potrącony przez samochód. 56-latek zginął na miejscu

Dodano: /

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca fiata potrącił 56-letniego pieszego, który szedł środkiem jezdni. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 18:30 w Woli Cieklińskiej w powiecie jasielskim. Ze wstępnych wynika, że kierujący fiatem jadąc w stronę Gorlic, potrącił pieszego, który szedł środkiem jezdni w tym samym kierunku. 56-letni mieszkaniec gminy Dębowiec poniósł śmierć na miejscu.

Przez kilka godzin, droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, które pomogą z ustaleniu dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

3 mosty na Podkarpaciu do remontu

GDDKiA ogłosiła przetarg na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych przypadków, 1 osoba zmarła

PODKARPACIE. Łącznie w naszym regionie potwierdzono 214 przypadków.

Podkarpacie

4500 kombinezonów ochronnych dla szpitali wojewódzkich

PODKARPACIE. To część zakupów w ramach programu walki z koronawirusem realizowanym z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Podkarpacie

Koronawirus. 15 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [10.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Mamy 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych testami. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 190 zakażonych na Podkarpaciu. Aktualne dane [9.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych testami. Dziś łącznie zanotowano 14 przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 7 nowych przypadków, 1 osoba zmarła

PODKARPACIE. Mamy łącznie 187 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [8.04.2020 r.]

Łącznie na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 180 przypadków.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu wykonuje się ok. 200 testów dziennie na obecność koronawirusa

Podczas sesji sejmiku województwa, Podkarpacki Inspektor Sanitarny, poinformował o bieżących działaniach w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na Podkarpaciu.

Reklama