Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Tragiczna noc na podkarpackich drogach. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby

Dodano: 18.12.2025 r. / Redakcja

PODKARPACIE. Trzy wypadki, trzy ofiary śmiertelne – to bilans tragicznej nocy na podkarpackich drogach. W Zarzeczu kierująca volkswagenem polo najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, którego życia nie udało się uratować. W Zarszynie doszło do wywrócenia ciężarówki – kierowca zmarł w szpitalu. Natomiast na drodze wojewódzkiej nr 867 między Starym Siołem a Mołodyczem kierująca nissanem wjechała do rowu; w wypadku zginęła 36-letnia kobieta.

Pierwszy z wypadków miał miejsce wczoraj przed godz. 18:00 w miejscowości Zarzecze w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jadąca volkswagenem polo drogą wojewódzką nr 992 w kierunku Jasła, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. Pomimo reanimacji, życia 67-letniego mieszkańca gminy Dębowiec nie udało się uratować.

Do kolejnego wypadku doszło po godz. 21:00 w miejscowości Zarszyn w powiecie sanockim. KPP w Sanoku przekazała, że w ciężarówce volvo, którą kierował 42-letni doszło do rozerwania jednej z opon, w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, a tir przewrócił się na bok. 42-latek trafił do szpital. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Reklama

Trzeci tragiczny wypadek miał miejsce po godz. 3:00 na drodze wojewódzkiej nr 867 na odcinku Stare Sioło - Mołodycz. Policja ustaliła wstępnie, że kobieta jadąca osobowym nissanem w kierunku Starego Sioła, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do przydrożnego rowu. W wypadku śmierć poniosła pasażerka nissana, 36-letnia obywatelka Ukrainy.


Źródło: KWP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kobieta przypadkiem zatrzasnęła dwumiesięczne dziecko w samochodzie

KOLBUSZOWA. O zdarzeniu służby ratunkowe poinformowała wczoraj około godz. 12 przestraszona matka dziecka.

Podkarpacie

Wpadł w poślizg i dachował. Pojazdem podróżowało pięć osób

SĘDZISZÓW MŁP. Kierowca osobowego mercedesa, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a następnie dachował. 

Podkarpacie

Karetka z pacjentem nie mogła dojechać na podjazd SOR-u, bo przejazd zablokował inny pojazd

ŁAŃCUT. Postępowanie dotyczy narażenia pacjenta na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Podkarpacie

Groźny wypadek w Lubenii. Dwie osoby ranne

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Lubenii. Kierowca audi A3 stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. W wypadku ucierpiał on i pasażer.

Podkarpacie

Otwarto nowy blok operacyjny

STALOWA WOLA. Będzie możliwość wykonywania większej liczby zabiegów.

Podkarpacie

Do 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. 22-latek wpadł do silosu

PODKARPACIE. Pokrzywdzony zdołał zadzwonić z telefonu komórkowego prosząc go o pomoc. Zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Spada liczna aptek. 80,5 proc. magistrów farmacji to kobiety

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 687 aptek ogólnodostępnych oraz 124 punkty apteczne.

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Reklama