Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Tragiczny wpadek w Leżajsku. Traktor przygniótł mężczyznę

Dodano:

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
LEŻAJSK. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na jednej z posesji w Leżajsku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 50-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym, pomagał wyciągnąć unieruchomiony na trawniku pojazd ciężarowy. W pewnym momencie traktor wywrócił się i przygniótł mężczyznę. Niestety pomimo podjętych działań ratunkowych, jego życia nie udało się uratować.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Źródło: KPP Leżajsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ciało 25-latka leżało na drodze. Policja bada przyczynę śmierci mężczyzny

PODKARPACIE. Na drodze w miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim znaleziono ciało 25-letniego mężczyzny. Wg wstępnych ustaleń Policji, prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie.  

Podkarpacie

Kolejne 8-kilometrów S19 na Podkarpaciu oddane do ruchu

PODKARPACIE. S19 na Podkarpaciu wydłużyła się o kolejne 8 kilometrów. Tuż przed świętami, kierowcom udostępniono odcinek między węzłami Łowisko, a Sokołów Małopolski Północ.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 160 zakażeń, brak zgonów [27.12.2021]

PODKARPACIE. Mamy 166 nowych, potwierdzonych zakażeń w województwie podkarpackim - wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Ponad 120 interwencji podkarpackich strażaków w święta

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy podsumowali świąteczny okres. W trakcie trzech dni interweniowali 121 razy.

Podkarpacie

Fragment drogi karpackiej oddany do ruchu. "Niezwykle ważny odcinek"

​PODKARPACIE. Wyremontowany 9-kilometrowy odcinek DW nr 993 z Nowego Żmigrodu do Pielgrzymki w pow. jasielskim został oddany do ruchu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejne zakażenia i zgony [23.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 547 nowych przypadków zakażeń COVID-19. Kolejnych 748 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Podkarpackie uczelnie otrzymają ponad 17 mln zł na realizację projektów. PCI ogłosiło wyniki naboru

PODKARPACIE. Wybrano najlepsze projekty w ramach III edycji programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 570 zakażeń, zmarły 63 osoby [22.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 576 nowych przypadków zakażeń COVID-19. Kolejne 353 osoby wyzdrowiały. Ostatniej doby odnotowano 63 zgony w wyniku zakażenia koronawirusem, z czego 49 osób miało choroby współistniejące.

Reklama