Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DK73 w Bukowej. 61-letni kierowca zginął na miejscu

Dodano: /

fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
fot. Archiwum Podkarpackiej Policji

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Bukowa w powiecie dębickim doszło do zderzenia osobowego opla z samochodem ciężarowym. Kierowca opla zginął na miejscu. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Droga jest zablokowana obu kierunkach.

Do wypadku doszło dziś po godz. 9:00. Z ustaleń dębickiej policji wynika, że 61-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, jadąc osobowym oplem, z nieustalonych przyczyn zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. W samochodzie podróżowało jeszcze troje pasażerów. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali w Jaśle i Dębicy.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga krajowa nr 73 jest zablokowana w obu kierunkach.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

JAROSŁAW. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 

Podkarpacie

Historyczny trakt Porta Rusica zostanie odnowiony. Rowerzyści otrzymają 50 km szlaków

PODKARPACIE.  Miłośnicy górskich podróży rowerowych otrzymają łącznie 50 km szlaków, w tym 14-kilometrowy odcinek typu „singletrack”.

Podkarpacie

Powstanie Polsko-Ukraińska Szkoła Ratownictwa Górskiego. Deklarację podpisał marszałek Ortyl

„Chcemy rozwijać naszą współpracę w obszarze ratownictwa górskiego w Karpatach"” – mówił marszałek województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nastolatka zażyła lekarstwa i się okaleczyła. Pomogła jej rok młodsza siostra

PODKARPACIE. Policjant otrzymał informację o nastolatce, która zażyła lekarstwa i się okaleczyła.

Podkarpacie

Spadający pień przygniótł mężczyznę. Poszkodowanego ewakuował śmigłowiec LPR

PRZEWORSK. W działaniach brało udział 12 strażaków PSP i OSP, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Podkarpacie

Bez uprawnień i z 3 promilami alkoholu w organizmie. Grozi mu 2 lata pozbawienia wolności

RZESZÓW. O pijanym kierowcy, policjantów poinformował inny mężczyzna. 

Podkarpacie

Zatrzymano dwójkę mężczyzn za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 27 gramów marihuany

ŁAŃCUT. Do zatrzymania mieszkańców Łańcuta doszło we wtorek, tuż po godz. 18.00.

Reklama