Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DK73 w Kołaczycach. 47-letni mężczyzna zginął na miejscu

Dodano: /

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś po godz. 10:00 na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Kołaczyce. Samochód osobowy zderzył się z dwiema ciężarówkami. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 47-letni kierowca osobowego renault, podczas wyprzedzania, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym DAF-em. Następnie siłą uderzenia, osobówka została zepchnięta na swój pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Mercedes.

47-letni kierowca renault poniósł śmierć na miejscu. To mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonują oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczają ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

1 sierpnia na Podkarpaciu zawyją syreny alarmowe, ale nie w Rzeszowie

PODKARPACIE. W poniedziałek 1 sierpnia, w 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 700 zakażeń, 2 zgony

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Jest wykonawca ponad 12,5-kilometrowego odcinka Via Carpatia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Odcinek drogi ekspresowej S19 Domaradz - Krosno zaprojektuje i wybuduje Mostostal Warszawa.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! We wtorek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h, lokalnie do 80 km/h.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z betoniarką w Babicy. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15:00.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 200 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali sutki burz, które przeszły w sobotę i niedzielę nad regionem. Odnotowano 209 interwencji.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na lądowisku w Starej Wsi. Nie żyje 66-letni pilot

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka? Znamy oferty

PODKARPACIE. Osiem ofert wpłynęło w przetargu dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na blisko 14-kilometrowym odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka.

Reklama