Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Ze wstępnym ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 49-letni motocyklista najprawdopodobniej wjechał w nissana z dopiętą przyczepą kempingową, który skręcał akurat w lewo. Pomimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować. Jednośladem podróżowała jeszcze 36-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala.

38-letni kierowca nissana był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tego wypadku. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ruch wahadłowy na moście w Huzelach

PODKARPACIE. Utrudnienia na moście w Huzelach w związku z kontynuacją remontu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

PODKARPACIE. Pożar gasiło Kkilkudziesięciu strażaków. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [27.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Czołowe zderzenia dostawczaka z osobówką. Bus się zapalił

PODKARPACIE. W Odrzykoniu, w powiecie krośnieńskim doszło do czołowego zderzenia dostawczego volkswagena z samochodem osobowym. Bus się zapalił. Jego kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

Brawurowa jazda 24-latka. 31 punktów karnych i wysoki mandat

PODKARACIE. 24-letni motocyklista jechał blisko 120 km/h w terenie zabudowanym. Swoim stylem jazdy stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 32 zakażenia, 8 zgonów [26.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 15 zakażeń, 1 zgon [25.05.2021]

PODKARPACIE.  Województwo podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło u nas 15 nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. Mała liczba zakażeń w kraju i na Podkarpaciu

PODKARPACIE. „Mamy 559 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – poinformowało w porannym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. To najniższa dzienna liczba nowych przypadków od 8 miesięcy.

Reklama