Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

Dodano: 05.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Ze wstępnym ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 49-letni motocyklista najprawdopodobniej wjechał w nissana z dopiętą przyczepą kempingową, który skręcał akurat w lewo. Pomimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować. Jednośladem podróżowała jeszcze 36-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala.

38-letni kierowca nissana był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tego wypadku. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

30-latek podejrzany o zabójstwa 66-latka w rękach policji

DĘBICA. Podjęto decyzję o umieszczeniu 30-latka w szpitalu w Straszęcinie. 

Podkarpacie

Leżał pijany na chodniku. Po przyjedzie policji okazało się, że 33-latek jest poszukiwany

NISKO. Wczoraj przed godz. 22, mieszkaniec Niska zawiadomił policję o pijanej osobie leżącej na chodniku.

Podkarpacie

Dachowanie samochodu na dk 73. Kierowca najprawdopodobniej zasnął

PODKARPACIE. W Krajowicach, kierujący osobowym fordem zjechał z drogi krajowej do rowu i dachował.

Podkarpacie

Wojewoda powołała konsultantów wojewódzkich

Ewa Leniart wręczyła powołania na pięcioletnią kadencję konsultantom wojewódzkim w pięciu dziadzinach.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpackich drogach. W obydwu przypadkach chodzi o pieszych

PODKARPACIE. Wczoraj w nocy policjanci pracowali na miejscu dwóch tragicznych wypadków z udziałem pieszych.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 23-latkiem

PODKARPACIE. Policjanci prowadzili pościg za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 

Podkarpacie

Samochód wypadł z drogi i dachował. Kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Mimo wysiłków ratowników, życia 55-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Reklama