Tragiczny wypadek w Jeżowem. Pijany kierowca stracił panowanie nad autem. 53-letni pasażer zginął na miejscu
Dodano: 01.10.2020 r.
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło w Jeżowem. Nietrzeźwy kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku zginął 53-letni pasażer.
Do wypadku doszło wczoraj, o godz. 20:00 na drodze gminnej Jeżowe Kameralne. Jak ustalili policjanci, kierowca daewoo matiz, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną i wpadł do rowu. Kierowcy i pasażerowi pomocy udzieli przejeżdżający w miejscu zdarzenia świadkowie, którzy wyciągnęli obydwu mężczyzn z pojazdu.
Świadkowie od razu zauważyli, że kierowca matiza był pijany. Pasażer był nieprzytomny. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, straż pożarną i pogotowie. W międzyczasie kierowca oddalił się od pojazdu. Został znaleziony kilkaset metrów od miejsca wypadku w zaroślach. Miał problemy z poruszaniem z powodu stanu upojenia alkoholowego i obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Niestety, pomimo reanimacji, życia 53-letniego pasażera nie udało sie uratować. 69-letni kierowca, trafił do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji. Obydwaj mężczyźni to mieszkańcy Jeżowego.
PODKARPACIE. Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia międzynarodowych zawodów MARMA 33. Rajdu Rzeszowskiego. Jeden z odcinków specjalnych odbędzie się na ulicach Rzeszowa.
PODKARPACIE. Karpatka, czyli maszyna TBM (tunnel boring machine) wydrążyła pierwsze 13 m tunelu pod wzgórzem Grochowiczna, na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica. To pierwszy tego typu obiekt na Podkarpaciu.
PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku, do którego doszło na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Kędzierz, niedaleko Dębicy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na realizację odcinka drogi ekspresowej S19 Jawornik - Lutcza. Wybrano ofertę konsorcjum Gülermak i Budimex za kwotę ponad 1,9 mld zł. - Przy...
PODKARPACIE. Od rana podkarpaccy strażacy podjęli blisko 100 interwencji w związku z burzami i silnymi opadami deszczu jakie przeszły nad regionem. Na szczęście nikt nie został ranny. IMGW zapowiada na dzisiaj kolejne...
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z burzami, jakie spodziewane są na terenie Podkarpacia.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz