Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

Dodano: 02.01.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 864 w miejscowości Równe, w powiecie krośnieńskim. Skierowani na miejsce policjanci z KMP Krosno ustalili wstępny przebieg zdarzenia.

40-letni mężczyzna kierujący mercedesem (mieszkaniec województwa mazowieckiego) z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód zatrzymał się na pobliskim polu.

Kierowca został zakleszczony we wnętrzu uszkodzonego pojazdu. Kolejna była interwencja strażaków, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, wydostali mężczyznę z auta. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, życia 40-letniego kierowcy nie udało się uratować.

Krośnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP w Krośnie, OSP KSRG Równe
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego na DW987

PODKARPACIE. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia 48-letniego mężczyzny, który został potrącony przez BMW.

Podkarpacie

12 ognisk koronawirusa na Podkarpaciu. Większość to DPS’y

PODKARPACIE. Największe ognisko występuje w DPS’ie w Foluszu w powiecie jasielskim, gdzie łącznie potwierdzono 99 przypadków zakażenia. Cały czas najwięcej zakażeń w naszym regionie pochodzi z tzw. transmisji poziomej (zakażenia rodzinne i...

Podkarpacie

Koronawirus. 1260 zakażeń, 706 wyzdrowień, 11 zgonów [9.11.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 706 osób, zmarło 11 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 2000 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w powiecie rzeszowskim [7.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1946 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 877 osób, 27 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [6.11.2020]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1707 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

W Sanoku powstało trójwymiarowe przejście dla pieszych

PODKARPACIE. Trójwymiarowe pasy namalowano na ul. Kochanowskiego przy Szkole Podstawowej nr 1.

Podkarpacie

Podkarpacie gotowe na sezon zimowy

PODKARPACIE. Podczas briefingu prasowego, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zapewniła, że województwo podkarpackie jest dobrze przygotowane na okres zimowy.  

Podkarpacie

Na Podkarpaciu działają trzy izolatoria. Wolnych jest ponad 320 miejsc

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono nowe izolatorium dla 127 pacjentów. Łącznie na Podkarpaciu działają 3 takie miejsca. Obecnie wolnych jest ponad 320 miejsc.

Reklama