Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w powiecie stalowowolskim. Nie żyje 48-letni pieszy

Dodano: 23.11.2020 r.

fot. KPP Stalowa Wola
fot. KPP Stalowa Wola
PODKARPACIE. Do wypadku doszło Rzeczycy Okrągłej. Kierujący samochodem osobowym śmiertelnie potrącił pieszego.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed godz. 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 855 w Rzeczycy Okrągłej w powiecie stalowowolskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca osobowego suzuki jadący w kierunku Stalowej Woli, potrącił 48-letniego pieszego. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. 40-letni kierowca suzuki był trzeźwy.

Policjanci badają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: fot. KPP Stalowa Wola
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

16 stycznia ruszają zimowe kursy Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej [Rozkład jazdy]

PODKARPACIE. Kolejka odjeżdżać będzie ze stacji w Majdanie o godzinie 11.00. Czas przejazdu wraz z krótkim postojem w Balnicy wynosi ok. 2 godzin.

Podkarpacie

Tesco zamyka dwa sklepy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Tesco Polska o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów poinformowało swoich pracowników 10 stycznia.

Podkarpacie

Ogólnopolski strajk rolników również na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rolnicy zrzeszeni w Agro Unii wyjdą na ulice w całej Polsce.

Podkarpacie

34 zarzuty dla 57-latki. Chodzi m.in. o wystawianie fikcyjnych faktur VAT

ROPCZYCE. Na trop oszustwa wpadli w kwietniu 2018 roku policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy.

Podkarpacie

Kolejne zatrucia czadem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Stalowej Woli

PODKARPACIE. W ostatnim czasie miały miejsce cztery przypadki zatrucia czadem. 

Podkarpacie

Zmiany w mieleckim ratownictwie medycznym

MIELEC. Dyrektorzy szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego z czterech powiatów stworzyli konsorcjum.

Podkarpacie

Śmieciarka śmiertelnie potrąciła pieszą na osiedlowej drodze

STALOWA WOLA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na jednym z osiedli w Stalowej Woli. Śmiertelnie potrącona została 82-letnia kobieta.

Podkarpacie

Policja ostrzega przed utrudnieniami na drodze relacji Domaradz-Przemyśl

PODKARPACIE. Powstałe na drodze zaspy śnieżne utrudniają kierowcom jazdę.

Reklama