Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Uderzył samochodem w wózek. 8-miesięczne niemowlę wypadło

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
KOLBUSZOWA. 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka, po tym jak uderzył w nie samochód. Dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek około godz. 16:00  na ul. Plac Wolności w centrum Kolbuszowej. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierujący oplem vectra uderzył w wózek prowadzony przez kobietę, która wraz z dwójką dzieci przechodziła przez jezdnię. Wskutek uderzenia, 8-miesięczna dziewczynka wypadła z wózka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu, przebywa na obserwacji. 31-letnia kobieta i drugie dziecko nie mają obrażeń.

23-letni kierowca opla był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiec

PODKARPACIE. 8-latka śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Akcja odbędzie się w dniach 22 września - 1 października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 1468 przypadków i 4 zgony.

Podkarpacie

51-latek oszukany podczas zakupu opału. Stracił ponad 7 tys. zł

PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Lesko kupił przez internet opał o wartości ponad 7 tys. zł i nie otrzymał zamówionego towaru. Sprawą zajmuje się policja.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej Dębie

PODKARPACIE. W wypadku ranna została jednak osoba.

Podkarpacie

Dron Straży Granicznej pomógł w odnalezieniu mężczyzny zagubionego w lesie

PODKARPACIE. 70-letni mężczyzna zagubił się w lesie w miejscowości Solinka w gminie Cisna. W jego odnalezieniu pomogli strażnicy graniczni z placówki w Wetlinie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 977 przypadków zakażenia koronawirusem w woj. podkarpackim. Z powodu Covid-19 zmarło 5 osób.

Podkarpacie

W Widełce auto uderzyło w drzewo. Poszkodowanym pomagała policjantka z Rzeszowa przed służbą

PODKARPACIE. Autem podróżowało małżeństwo powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala.

Reklama