Rzeszów - Czwartek, 02.10.2025
Reklama

Utrudnienia na DK73 w Bukowej. Naczepa tira blokuje drogę w kierunku Pilzna

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. OSP KSRG Kołaczyce
fot. OSP KSRG Kołaczyce

PODKARPACIE. Dziś przed godziną 10:00 na odcinku drogi krajowej nr 73 Kołaczyce – Brzostek w miejscowości Bukowa, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i wpadł do rowu. Naczepa tira blokuje pas ruchu w kierunku Pilzna. Z informacji przekazanych przez portal Jaslo4u.pl wynika, że "kierowca ciągnika siodłowego nie odniósł obrażeń".

Na miejscu pracują służby, w tym kilka jednostek straży pożarnych, dębicka policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w rejonie zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13:45.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wjechała w pieszych na chodniku. Prawdopodobnie zasnęła za kierownicą

ŁAŃCUT. 41-letnia mieszkanka Łańcuta wjechała samochodem w pieszych idących chodnikiem. Kobieta najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. W zdarzeniu ucierpiał 14-chłopiec, który trafił do szpitala.

Podkarpacie

Ruszyły wypłaty czternastych emerytur

Pierwsi emeryci i renciści otrzymali czternaste emerytury - poinformowała w czwartek prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertruda Uścińska.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia w województwie podkarpackim odnotowano 1315 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Podkarpacie

Tragiczny weekend nad wodą na Podkarpaciu. Utonęło dwóch mężczyzn

PODKARPACIE. 43-latek i 22-latek to kolejne ofiary letniego wypoczynku nad wodą w naszym regionie.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 33 stopnie. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W piątek termometry pokażą nawet 33 stopnie Celsjusza.

Podkarpacie

Uwaga na oszustów! ZUS apeluje do seniorów w sprawie 14. emerytur

PODKARPACIE. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przestrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników ZUS i proponują „załatwienie” 14. emerytury.

Podkarpacie

Nowy raport zakażeń koronwirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1075 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W wyniku Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Nie żyje 27-letni motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Reklama