Rzeszów - Sobota, 04.07.2026
Reklama

Utrudnienia na DK73 w Bukowej. Naczepa tira blokuje drogę w kierunku Pilzna

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. OSP KSRG Kołaczyce
fot. OSP KSRG Kołaczyce

PODKARPACIE. Dziś przed godziną 10:00 na odcinku drogi krajowej nr 73 Kołaczyce – Brzostek w miejscowości Bukowa, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i wpadł do rowu. Naczepa tira blokuje pas ruchu w kierunku Pilzna. Z informacji przekazanych przez portal Jaslo4u.pl wynika, że "kierowca ciągnika siodłowego nie odniósł obrażeń".

Na miejscu pracują służby, w tym kilka jednostek straży pożarnych, dębicka policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w rejonie zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13:45.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Narolu. W środku znaleziono ciało kobiety

PODKARPACIE. Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru domu jednorodzinnego, do którego doszło dziś w Narolu w powiecie lubaczowskim. W budynku znaleziono ciało kobiety.

Podkarpacie

Ceremonia otwarcia XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych

​PODKARPACIE. Około 1750 uczestników weźmie udział w XXIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych. Zawodnicy będą rywalizować w dziewięciu miejscowościach, w tym w sześciu na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Silny wiatr na Podkarpaciu. Blisko 100 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Połamane drzewa, zerwane dachy – to skutki silnie wiejącego wiatru w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z łosiem

PODKARPACIE. 51-letni kierowca ciężarowego renaulta zderzył się z łosiem, który niespodziewanie wbiegł na ulicę. Uszkodzeniu uległ samochód. Mężczyzna nie odniósł obrażeń, a zwierzę uciekło do pobliskiego lasu.

Podkarpacie

Pędził audi ponad 150 km/h w terenie zabudowanym. Miał blisko 1,5 promila

PODKARPACIE. Samochodem kierował 23-latek, który za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Podkarpacie

Kilkaset przejść dla pieszych na Podkarpaciu będzie doświetlonych

PODKARPACIE. Jeszcze w tym roku GDDKiA planuje doświetlić ponad 180 przejść dla pieszych na Podkarpaciu. Inwestycja o wartości blisko 16 mln zł będzie zrealizowana w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa (PBID).

Podkarpacie

Pięć osób podtruło się tlenkiem węgla

JAROSŁAW. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

W łańcuckim muzeum powstał "Pokój Wyciszenia"

LAŃCUT. ​Jest to miejsce przeznaczone dla osób ze szczególnymi potrzebami, które wymagają krótkiego wypoczynku i odreagowania napięć. Pokój dostępny jest dla wszystkich, bez względu na wiek.  

Reklama