Rzeszów - Wtorek, 18.11.2025
Reklama

Utrudnienia na DK73 w Bukowej. Naczepa tira blokuje drogę w kierunku Pilzna

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. OSP KSRG Kołaczyce
fot. OSP KSRG Kołaczyce

PODKARPACIE. Dziś przed godziną 10:00 na odcinku drogi krajowej nr 73 Kołaczyce – Brzostek w miejscowości Bukowa, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i wpadł do rowu. Naczepa tira blokuje pas ruchu w kierunku Pilzna. Z informacji przekazanych przez portal Jaslo4u.pl wynika, że "kierowca ciągnika siodłowego nie odniósł obrażeń".

Na miejscu pracują służby, w tym kilka jednostek straży pożarnych, dębicka policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w rejonie zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13:45.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 100 interwencji podkarpackich strażaków. "Na szczęście nikt nie został ranny"

PODKARPACKIE. 104 razy wyjeżdżali podkarpaccy strażacy do usuwania skutków silnego wiatru jaki od wczoraj wieje w naszym regionie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 500 zakażeń, dużo zgonów [17.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr i burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na terenie całego województwa podkarpackiego. Spodziewane są również burze.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 600 zakażeń, 20 zgonów [16.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 617 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 85 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Kolejny odcinek Via Carpatia w realizacji. Powstanie ponad kilometrowa estakada

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku Babica – Jawornik.

Podkarpacie

Podkarpacka policja podsumowała „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 28 tys. kierowców

PODKARPACIE. Zakończyły się dwudniowe działania policjantów na podkarpackich drogach, mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. 

Podkarpacie

Dworzec kolejowy Stalowa Wola Rozwadów zostanie przebudowany

PODKARPACIE. Głównym celem przebudowy dwroca jest przywrócenie historycznego piękna elewacji budynku i podniesienie standardu obsługi podróżnych. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [15.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na przedostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Reklama