Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Utrudnienia na drogach województwa w związku z ulewami

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
Kilkudniowe opady deszczu spowodowały utrudnienia na odcinkach kilku dróg w naszym województwie. Policjanci i służby drogowe kierują ruchem w miejsach, w których występują utrudnienia lub drogi są zablokowane.

Najtrudniejsza sytuacja jest na drogach powiatu mieleckiego. Miejscowe utrudnienia na drogach związane z podtopieniami występują w kilku miejscach:
  • droga powiatowa w Dąbrówce Osuchowskiej (trasa Trzciana - Dąbrówka Osuchowska),
  • droga gminna w Trzcianie,
  • droga gminna Wadowice Dolne,
  • droga gminna Jamy - Wierzchowiny.
Na terenie powiatu kolbuszowskiego nieprzejezdna jest droga Raniżów ul. Grunwaldzka - DW 875 (nieprzejezdny most).

Wczoraj zablokowana była droga krajowa nr 9 w Kolbuszowej Dolnej na ul. Tarnobrzeskiej. Przed godz. 18:00 ruch został tam przywrócony.

Zakończyły się też utrudnienia na kilku odcinkach drogi wojewódzkiej nr 875 relacji Kolbuszowa – Mielec. Nie ma już również utrudnień na drodze wojewódzkiej nr 987 relacji Kolbuszowa - Sędziszów Małopolski.

 
Źródło: KWP
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W maju ruszą wypłaty 500+ dla Ukraińców. Na Podkarpaciu złożono 9,5 tys. wniosków

PODKARPACIE/KRAJ. W całym kraju wpłynęło już 318 tys. wniosków o świadczenie rodzinne 500 plus od obywateli Ukrainy. W województwie podkarpackim złożono 9,5 tys. wniosków.

Podkarpacie

Tragedia na przejeździe kolejowym w Jadachach. Zginęło małżeństwo

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Jadachach pod Tarnobrzegiem doszło do zderzenia osobowego audi z szynobusem.

Podkarpacie

Na stacji kolejowej w Mielcu powstanie dodatkowe przejście pod torami

MIELEC. Nowe przejście połączy osiedla, znajdujące się po przeciwległych stronach stacji i zapewni pieszym wygodną komunikację pod torami.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [13.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 44 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 zakażeń na Podkarpaciu, zmarły 2 osoby [8.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 6 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa na DK9 w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. W wypadku ucierpiał 23-letni kierowca samochodu ciężarowego.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W piątek silny wiatr na Podkarpaciu. Możliwe również burze

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem i możliwymi burzami na Podkarpaci

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 41 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 2 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby.

Reklama