Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

W pięciu powiatach spadnie śnieg. Jest ostrzeżenie IMGW

Dodano: 06.02.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej zapowiada wystąpienie w województwie podkarpackim intensywnych opadów śniegu.

Według informacji, podanej przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, intensywne opady śniegi wystąpią w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

W okresie od godz. 15:00 6 lutego br. do godz. 07:00 dnia 7 lutego br. prognozuje się opady śniegu, które na obszarach położonych powyżej 500 m n.p.m. spowodują przyrost pokrywy śnieżnej o 12 cm do 17 cm. Najintensywniejsze opady wystąpią w nocy.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

5 firm chętnych na przygotowanie dokumentacji dla obwodnicy Nowej Dęby

PODKARPACIE. To kolejna na Podkarpaciu inwestycja, która powstanie w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu padł kolejny rekord zakażeń. W Rzeszowie 56 nowych przypadków [13.10.2020]

PODKARPACIE. 391 zakażeń, 82 wyzdrowienia, 7 zgonów - najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. - Bez wolontariuszy Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki nie ma – mówi Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 8 ofiar śmiertelnych i 334 nowe zakażenia [12.10.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkapracki Państwowy Inspektor Sanitarny, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 334 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 35 osób. Zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na DK19 w Katach. Nie żyje 66-letni kierowca osobówki

PODKARPACIE. 66-letni kierowca osobowego nissana zginął w zderzenie z ciężarówką na DK19 w Katach. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 347 zakażeń, 66 wyzdrowień, 3 zgony [10.10.2020]

PODKARPACIE.  „Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia. W województwie podkarpackim odnotowano dziś drugą najwyższą dobową liczbę zakażeń od początku pandemii.

Reklama