Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Wszczął awanturę na stacji paliw. Po przeszukaniu znaleziono przy nim narkotyki

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego, awanturującego się na stacji paliw w Leżajsku. Odkryto przy nim marihuanę, którą miał również w domu. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W miniony piątek funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie pełniący służbę na terenie powiatu leżajskiego otrzymali zgłoszenie, że na stacji paliw w Leżajsku nietrzeźwy mężczyzna awanturuje się, zaczepia klientów i zakłóca spokój.

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 34-latka, mieszkańca powiatu biłgorajskiego, przy którym ujawnili woreczek zawierający susz roślinny. Policyjny tester potwierdził, że jest to marihuana. Zdecydowano o przeszukaniu jego miejsca zamieszkania, tam również znaleziono niewielką ilość marihuany.

Zatrzymanemu mężczyźnie policjanci przedstawili zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do roku. Odpowie też za zakłócanie porządku. .
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 21 osób wyzdrowiało, 3 zmarły [22.09.2020]

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim potwierdzono 30 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 58 zakażeń, 27 wyzdrowień na Podkarpaciu [21.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie, dziś w województwie podkarpackim odnotowane 58 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2. Kolejne 27 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Podpisano umowę na remont mostu w Tryńczy

Podpisano umowę na zaprojektowanie i remont mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Tryńcza w ciągu DK77.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 49 zakażeń, 30 wyzdrowień, 4 zgony [18.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Nowej Wsi. Nie żyje 17-letnia dziewczyna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowa Wieś w powiecie krośnieńskim. 

Podkarpacie

Wolne miejsca pracy w podrzeszowskiej fabryce BSH

RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.

Podkarpacie

Koronawirus. Znów więcej wyzdrowień niż zakażeń na Podkarpaciu [15.09.2020]

PODKARPACIE. Zgodnie z aktualnymi danymi przekazanymi przez Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, w województwie podkarpackim odnotowano dziś więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Zderzenie karetki z osobówką. Ranne trzy osoby

PODKARPACIE. W Baryczce, na DK19 doszło do zderzenia ambulansu z osobowym nissanem. W wypadku ucierpiała załoga ambulansu i kobieta kierująca osobówką.

Reklama