Rzeszów - Wtorek, 05.05.2026
Reklama

Wszczął awanturę na stacji paliw. Po przeszukaniu znaleziono przy nim narkotyki

Dodano: 18.01.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego, awanturującego się na stacji paliw w Leżajsku. Odkryto przy nim marihuanę, którą miał również w domu. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W miniony piątek funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie pełniący służbę na terenie powiatu leżajskiego otrzymali zgłoszenie, że na stacji paliw w Leżajsku nietrzeźwy mężczyzna awanturuje się, zaczepia klientów i zakłóca spokój.

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 34-latka, mieszkańca powiatu biłgorajskiego, przy którym ujawnili woreczek zawierający susz roślinny. Policyjny tester potwierdził, że jest to marihuana. Zdecydowano o przeszukaniu jego miejsca zamieszkania, tam również znaleziono niewielką ilość marihuany.

Zatrzymanemu mężczyźnie policjanci przedstawili zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do roku. Odpowie też za zakłócanie porządku. .
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Podkarpacie

12 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało [3.07.2020]

PODKARPACIE. Blisko 700 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś 12 nowych, w tym dziecko. 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze z gradem znowu przejdą przez Podkarpacie

​Ciemne chmury znów zbierają się nad Podkarpaciem. IMGW ostrzega przed burzami z gradem i opadami deszczu.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 11 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [2.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 11 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Od 1 lipca zniesienie ograniczenia tonażowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W weekendy ruch będzie odbywał sie dwukierunkowo.

Podkarpacie

20 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu. 4 osoby wyzdrowiały [1.07.2020]

PODKARPACIE. Łączna liczba potwierdzonych badaniami przypadków na Podkarpaciu to 669 osób.

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Podkarpacie

Sanocki artysta, twórca m.in. kilku murali w Rzeszowie zwycięzcą plebiscytu "Nieprzeciętni 2020"

Arkadiusz Andrejkow wygrał tegoroczną odsłonę plebiscytu „Czwórki” i zyskał tytuł Nieprzeciętnego 2020. Internauci oddali rekordową liczbę - ponad 72 tysięcy - głosów.

Reklama